Sniper Training – Shooting Game – Najszybszy strzelec w mieście…

Ostatnio przeszukuję gry pod kątem wyszukania ciekawych gier traktujących o tematyce snajperskiej. Jeszcze żadna z testowanych nie potrafiła sprostać moim banalnym wymaganiom. Tak samo jest ze Sniper Training.

Sniper Training – Shooting Game to niezła kaszanka wyprodukowana przez osoby ze studia Phoneplayer, które ma na swoim koncie mnóstwo autorskich podróbek znanych i lubianych gier. W tej grze podobno mieliśmy wcielić się w snajpera, którego zadaniem jest zwiększyć swój refleks i celność. Do wyboru mamy trzy mapy, które są żywcem zaciągnięte z gry Call of Duty 4. W oknach, na dachach i w prześwitach każdej z nich pojawiają się przeciwnicy, którzy zaczynają do nas strzelać. I z pierwszym oddanym strzałem zaczynają także odbierać nam cenne punkty życia. Gdy spadną do zera, oczywistym jest, że nasz bohaterski strzelec umiera. Dostajemy do dyspozycji karabin snajperski, który uwaga, nie ma możliwości przycelowania przez lunetę. W dodatku musimy stukać dokładnie w przeciwników, a nasz snajper błyskawicznie kieruje broń w kierunku wroga i oddaje celny strzał. Kolejny przeciwnik na drugim końcu mapy? Klik, zdjęty. Nie opłaca się grać w ten twór na telefonach o mniejszym wyświetlaczu. Jak już wspominałem, przeciwnicy opanowali do perfekcji strzelanie z karabinów maszynowych i trafiają nas każdym pociskiem, więc nim się obejrzymy, ukaże się nam napis game over. Możemy konkurować z innymi graczami w rankingach, ale czy jest sens, próbując przegonić Koreańczyków, którzy są w pierwszej trzydziestce? Ja takowego nie widzę.

Technicznie gra jest żenująca, wszystko tu zostało ściągnięte z innych, lepszych produktów, mapy prosto z Call of Duty, broń i przeciwnicy pewnie z któregoś z nowszych Counter Strików. Dodatkowo nieomylni przeciwnicy, których trudno trafić, zabierający nam życie w mniej niż 20 sekund to jakaś kpina. Gra snajperska bez aspektu snajperskiego, bez dźwięku, z żałosnym menu. Skok na kasę z reklam i podejrzanych licencji na gry, które zasyfią wasze urządzenie.

2/10, prawie wylądowało w Hot Gniocie, uważajcie na ten tytuł.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button