ZARA – Twój ulubiony sklep w zasięgu ręki

zaraJuż jakiś czas temu jedna z najpopularniejszych ,,sieciówek” w kraju, postanowiła zaoferować swoim klientom możliwość korzystania z jej dobrodziejstw za pomocą aplikacji na iOS. Czy warto mieć ją na swoim sprzęcie?

Konstrukcja internetowego sklepu jest bardzo prosta i klarowna. Po otwarciu aplikacji, ukazuje nam się kilka podstawowych kategorii: kobieta, mężczyzna, dziecko. Obecnie najmocniejszym akcentem przyciągającym uwagę,  jest wszędobylski napis ,,wyprzedaż”.

Każda podstawowa kategoria zawiera podkategorie. Interesują nas letnie ,,wdzianka”? Nic prostszego. Zależnie od płci, klikamy w jedną z zakładek, np. spodnie. Zara wychodzi na przeciw naszym oczekiwaniom i po sekundzie uśmiechają się do nas piękne modelki w przeróżnych strojach.

zara2

Co więcej! Nie są to tylko ,,gołe” spodnie, którym ktoś przypadkowo zrobił zdjęcie na manekinie lub na podłodze. Połączone zostają z innymi oferowanymi przez Zarę ubraniami i butami, przez co możemy zaczerpnąć inspiracji, z czym je połączyć, korzystając z posiadanych już ubrań.

,,iOS-owska” Zara to nie tylko szansa na przyjrzenie się trendom i lookom najnowszego sezonu – to również możliwość zakupów wybranych produktów, bez konieczności wychodzenia z domu. Ciekawą i przydatną opcją jest ,,scan”, czyli skanowanie kodów kreskowych danego produktu za pomocą naszego aparatu, a następnie wyszukiwanie interesujących nas rzeczy.

Autorzy aplikacji w bardzo przystępny dla klienta sposób stworzyli szatę graficzną – dominują kolory stonowane, delikatne, najważniejsze opcje są odpowiednio wytłuszczone, możemy wrócić do poprzedniej strony, klikając strzałkę.

W każdym momencie możemy sprawdzić najbliższy sklep w naszej okolicy. Umożliwia nam to opcja ,,sklepy” w prawym dolnym rogu paska. Aplikacja korzysta z naszego położenia, dzięki czemu mamy pewność, że dojazd do sklepu będzie możliwie najkrótszy.

Zarę lubię, aplikację posiadam na obu moich ,,iZabawkach” i korzystam tak często, jak tylko mogę.Zdecydowanie polecam.

Pobierz aplikację ZARA w AppStore za darmo!

Ocena appsblog.pl: 9/10

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close