Eye In Sky – pogodowe oko na Androida

W zestawieniu najpopularniejszych aplikacji pogodowych na Androida w ostatnim czasie wysokie miejsce zajmuje program Eye In Sky. Jeżeli ciekawi jesteście, z jakiego powodu wspomniana produkcja zyskała sympatię Androidowców, zapraszamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Po programie, który może pochwalić się ponad milionem pobrań spodziewaliśmy się naprawdę wiele. Tymczasem bardzo szybko okazało się, że Eye In Sky tak naprawdę niczym szczególnym nie wyróżnia się na tle swojej konkurencji. W żadnym wypadku nie oznacza to jednak, iż w ogóle nie warto zaprzątać sobie głowy wspomnianym narzędziem. Jeżeli bowiem nie jesteście zadowoleni z Waszej aktualnej mobilnej pogodynki, to jak najbardziej powinniście poważnie przemyśleć zainstalowanie Eye In Sky. Dlaczego? O tym poniżej.

Aplikacja stworzona przez Tima Clarka pozwala nam zapoznawać się z prognozą pogody dla konkretnego miasta w formie 48-godzinnej oraz 15-dniowej. Ta druga opcja szczególnie przydaje się, gdy planujemy wypad za miasto i chcemy wiedzieć, w jakie dni pogoda będzie dla nas najlepsza. Oczywiście, dane prezentowane z dużym wyprzedzeniem nie zawsze się sprawdzają. Niemniej jednak możemy dzięki nim określić, jaka aura będzie mniej więcej panowała w interesującym nas okresie.

Poza informacjami o temperaturze powietrza, Eye In Sky pozwala nam także dowiedzieć się, z jaką siłą wieje za oknem wiatr, ile wynosi wilgotność w powietrzu oraz prezentuje dane dotyczące ciśnienia atmosferycznego. Być może nie jest to wiele, jednak dla przeciętnego użytkownika spokojnie powinno wystarczyć.

Największą zaletą opisywanego programu jest bez wątpienia jego oprawa graficzna. Ikonki w aplikacji wyglądają nowocześnie, a prezentowane obrazki symbolizujące słońce, chmury czy deszcz robią bardzo pozytywne wrażenie. Dla tych bardziej wybrednych Androidowców, Tim Clark przygotował kilka zestawów ikon, tak więc raczej każdy jest w stanie dostosować program do siebie i własnych upodobań.

Aplikację z tego wpisu pobrać można z Google Play całkowicie za darmo. Czy warto? Jeżeli nie jesteście zadowoleni ze swojego aktualnego programu pogodowego, to zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button