Madagascar – stwórz cyrk z bohaterami z Madagascaru

W Madagascar najprawdopodobniej będą z miłą chęcią grać młodsze pokolenia. Powodem dla którego tak sądzę, jest tematyka produkcji, a mianowicie prowadzenie cyrku z bohaterami ze znanego filmu Madagascar. Jeżeli przepadacie za Alexem i jego przyjaciółmi, koniecznie dajcie się wciągnąć w wir szalonych karuzeli i innych atrakcji :)

Jak to zwykle bywa w grach strategicznych, mamy na celu wykonanie określonego zadania. Tutaj priorytetem jest najlepszy na świecie cyrk. Każdy gracz może więc dowolnie zarządzać swoim biznesem, dostarczając gościom masy ciekawych atrakcji.

W grze mamy okazję na budowanie ciekawych konstrukcji, szczególnie zaopatrzonych w miejsca do pobytu zwierząt. Kiedy nasz cyrk będzie odpowiednio wyposażony, będziemy mogli przejść do kolejnej części, jaką jest pokaz. W namiocie wyprawiamy sztukę, na którą przychodzi prawdziwa widownia. Przy pomocy specjalnej trampoliny staramy się wystrzelić zebrę tak wysoko, by ta zgarnęła jak największą ilość balonów.

Za artystyczne występy dostajemy bilety. Podobnie jest w przypadku zbierania cyklicznego podatku. Walutą w grze są właśnie kartoniki będące wstępem do cyrku. Ekskluzywną walutą są banany. Możemy za nie kupować wypasione gadżety, bądź przyspieszać pracę, czy produkcję.

Aplikacja nie powala względami graficznymi. Jest dość… powolna i niezbyt ciekawa dla dorosłych graczy. Jestem jednak pewna, że ucieszy nie jedno dziecięce oko. Polecam ją przede wszystkim fanom Madagascaru, jak i młodszej części Czytelników naszego portalu. D3PA mogło się lepiej postarać, ale nie będę narzekać – to, że mnie się coś nie do końca podoba, nie oznacza, że Wam nie przypadnie do gustu :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button