Garfield’s Escape – Garfield i Odie uciekają przed kąpielą

Właściciel Garfielda i Odiego postanowił znaleźć sposób na pozbycie się wielkiego problemu, jakim są wiecznie brudne zwierzaki. Podczas oglądania telewizji, trafił na program, w którym reklamowano robota, który czyści zwierzęta po przyjściu z dworu. Psu i kotu niezbyt spodobał się ten pomysł…

Garfield’s Escape wcielamy się w postać Garfielda, bądź Odiego. Musimy zrobić wszystko, aby uciec przez podłym robotem. Nie będzie to jednak takie proste. Po drodze zostały porozstawiane różnego rodzaju przeszkody, które utrudnią ucieczkę. Pomożecie zwierzakom w wydostaniu się z pułapki?

Trzeba przyznać, że twórcy aplikacji – studio Web Pracer, postarało się, aby gracze pozostali w grze jak najdłużej. Stworzyli produkcję, która zachwyca pod każdym względem. Zacznijmy od świetnej grafiki – typowo Garfield’owska, kreskówkowa i po prostu rewelacyjna. Jeżeli dodamy do tego możliwość wcielenia się w jedną z dwóch postaci, powstaje dzieło doskonałe.

Aby móc odblokować postać kota, najpierw musicie przejść 4 poziomy Odim – wiernym kompanem Garfielda. Na obrazku wyżej widzicie rozbudowany system sterowania. Dysponujecie kilkoma przyciskami skoku. Dlaczego tak dużo? Przede wszystkim dlatego, że spotkacie się z różnymi przeszkodami. Krótki skok można wykonać nad niskim kaktusem, dłuższy natomiast przyda się do ominięcia dużego fotela.

Kiedy zbliżycie się do schodów, skorzystajcie z odpowiedniego przycisku. Zawsze, gdy będziecie mijać stół, postarajcie się pod nim przeczołgać – próby przeskoczenia kończą się bardzo marnie.

Gra wymaga od nas szybkiej reakcji, dlatego tak ważne jest, aby przetrenować obsługę wszystkich klawiszy. Nie zdziwcie się, jeżeli na początku będzie Wam się mylił skok z czołganiem. Standard :) Już po kilku minutach powinniście swobodnie poruszać się po planszy, bez konieczności ciągłego wpadania w różnego rodzaju przeszkadzajki :)

Jestem pewna, że na AppsBlogu znajdzie się cała masa ludzi, którzy pokochają opisywaną produkcję. Gra ode mnie zebrała najwyższe możliwe noty. Nie jest to tylko zasługa mojej sympatii do kreskówkowej postaci! Skupiłam się przede wszystkim na ocenie jakości produkcji i możliwości gracza.

Pobierz grę za darmo w Google Play, bądź za dwa dolary w AppStore (banner poniżej).

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button