Super Dog – archaiczna platformówka na Androida

Pis o imieniu Dingo bardzo lubi pomagać swoim przyjaciołom. Naraża się często na niebezpieczeństwo, aby innym żyło się lepiej. W Super Dog będziecie mieć okazję wcielić się w postać bohaterskiego czworonoga i walczyć ze złymi postaciami, od których aż roi się na kreskówkowej planszy.

W aplikacji studia InLogic znajdziecie wiele power-upów, które umożliwią Waszemu przyjacielowi przejażdżkę na rowerze, czy snowboardzie. Dingo jest łakomczuchem, więc musicie dożywiać go po drodze, aby nie opadał z sił. Zadbajcie również o poziom jego zdrowia. Bliski kontakt z wrogami może sprawić, że pies straci nawet życie.

dingo

Nie ma co ukrywać – gra nie charakteryzuje się rewelacyjną grafiką. Nie powiem nawet, aby była ona dobra. Ok – jest marnie. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na ekranie. Poruszamy się w prawo i lewo, korzystając z przycisków z lewej strony. Aby skoczyć, wystarczy nacisnąć strzałkę w górę, schylamy się, dotykając strzałki w dół. Jeżeli w okolicy czai się niebezpieczeństwo, warto aby Dingo użył swojej sztuczki z kopem z półobrotu ;)

Co możemy spotkać na swojej drodze? Zarówno przyjemne rzeczy, jakimi są kostki, kawałki mięska, czy inne smakołyki, jak również nieprzyjemności w postaci wrogów. Zapewne dane Wam będzie bliskie spotkanie z robakami – jeżeli nie pokonacie ich na czas za pomocą kopniaka, może się okazać, że pasek życia Dingo się skończył i psina padła na miejscu. Jeżeli możecie – omijajcie przeszkadzajki w postaci glizd, czy jeży.

dingo2

Jeżeli chodzi o sterowanie… Tu również nie jest dobrze. Dość topornie korzysta się z przycisków na ekranie. Nie chodzi nawet o ich umiejscowienie, a o reakcję bohatera na poszczególne nasze ruchy. Wielokrotnie trafiało mnie, kiedy chciałam wskoczyć na wyższą platformę, a pies nagle biegł w prawo. Wypadałoby nad tym popracować.

Cóż mogę powiedzieć – rozczarowanie na całej linii. Nie sądzę, aby gra znalazła wielu fanów właśnie ze względu na swoją grafikę i problemy ze sterowaniem. Zapowiadało się fajnie, a wyszło jak zawsze.

Pobierz za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button