Bermuda Dash – płetwy na stopy i do wody!

Bermuda Dash wcielamy się w postać fana sportów wodnych, który za zadanie ma zbieranie kół ratunkowych, umieszczonych na całym akwenie wodnym. Nie wiem, czy wiecie, ale nasz bohater posiada w pupie odrzutowiec, który umożliwia mu przemieszczanie się w powietrzu.

Produkcja studia Cosmic Interactive jest wciągająca i wcale nie taka prosta, na jaką wygląda. Jeżeli chcecie się porządnie rozerwać po ciężkim dniu pracy – szczerze polecam.

ber

Oto i nasz wielki fan sportów wodnych. Sterowanie małym człowieczkiem w czepku jest bardzo proste i wygodne. Po lewej stronie ekranu ulokowany jest joistick, który działa na szczęście nie tylko w obrębie klawiszy. Możemy wyjechać palcem na środek ekranu, a i tak będziemy mogli poruszać postacią.

Z prawej strony zauważycie specjalny przycisk, który umożliwia wzbijanie się w powietrze. Nie zawsze jednak możemy go użyć. Musi się najpierw zapełnić wodą. Żeby to się stało, musimy trochę popływać na powierzchni.

Jak widzicie, koła umieszczone są zarówno na tafli wody, jak i kilkanaście metrów nad nią. Aby przejść do kolejnego etapu, należy zebrać wszystkie okręgi. Nie trzeba przelatywać przez ich środek. Wystarczy się z nimi zetknąć choćby bokiem reki.

ber2

I tak w sytuacji gry macie napełniony ,,bak”, naciskacie przycisk lotu. Postać wzbija się w powietrze dopóki trzymacie palec na ekranie, bądź dopóki wystarczy jej paliwa. W górze możecie posługiwać się joistickiem. Jest to też świetny sposób na zapoznanie się z otoczeniem, które nie zawsze jest dobrze widoczne.

Postarajcie się nie zderzyć z wystającymi kamieniami. Jedna taka wpadka jeszcze o niczym nie świadczyć, ale kiedy ją powtórzycie, prawdopodobnie będziecie musieli zacząć od nowa.

Graficznie i dźwiękowo gra prezentuje się całkiem nieźle. Wydaje mi się jednak, że najważniejsze jest to, aby się dobrze bawić. Bez tego żadna, nawet najbardziej zaawansowana graficznie produkcja nie ma racji bytu. Polecam zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button