Kultowe Komedie Player – dobry sposób na poprawę humoru

Każdy z nas ma inny sposób na poprawę humoru w gorszy dzień. Niektórzy lubią posłuchać sobie muzyki, inni wyjść na spacer ze znajomymi, a jeszcze inni obejrzeć dobrą komedię. Jeżeli należysz do tego grona osób wymienionego w trzeciej kolejności, powinieneś, naszym zdaniem, zainteresować się aplikacją Kultowe Komedie Player, o którym napiszemy więcej w dalszej części tego wpisu.

Kultowe Komedie Player można najkrócej określić zbiorem śmiesznych tekstów z polskich komedii. Jeżeli więc chcemy sobie nieco poprawić humor, wystarczy włączyć tę aplikację, wybrać interesujący nas fragment z danego filmu, a następnie – po jego wysłuchaniu – zacząć się śmiać :).

Do dyspozycji użytkowników aplikacji zostało oddanych ponad 50 fragmentów ze znanych polskich komedii. W programie znaleźć można teksty z takich filmów, jak „Seksmisja”, „Miś”, „Chłopaki nie płaczą”, „Rejs”, „Vabank” i kilka innych. Każdy z Was powinien więc znaleźć coś dla siebie.

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniego fragmentu, to dokonujemy tego poprzez kliknięcie na jeden z kafelków dostępnych na głównym ekranie. Każdy kafelek przedstawia ikonkę charakterystyczną dla danego filmu (pistolet, miś itp.) i tytuł fragmentu. Przykłady widzicie na screenach po lewej i prawej stronie tego wpisu, tak więc nie potrzeba w tej kwestii chyba pisać już  nic więcej.

Z racji tego, że program Kultowe Komedie Player posiada w swoich zasobach wiele plików audio, umożliwia on nam zmianę dzwonka w telefonie.  Dzięki temu możemy, na przykład, wysłuchiwać śmiesznego cytatu z „Misia” zawsze wtedy, gdy ktoś do nas zadzwoni, a nie tylko podczas samego korzystania z programu.

Aplikacja z tego wpisu jest darmowa. Znajdziecie ją w Google Play. Czy warto ją pobrać? Jeżeli jesteście fanami polskich komedii, to jak najbardziej!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button