Foozle – urocze zwierzątka dla każdego!

Aplikacja została stworzona przez Noodlecake Studios. Foozle to chyba najbardziej czarująca gra jaką spotkałam. Głównymi bohaterami są małe zwierzątka, które nieraz są niewinne i pełne wdzięku walczą o przetrwanie. Inne z kolei są pełne grozy i nienawiści. Jest 5 typów tych słodkich zwierzątek. Są one wprowadzane stopniowo, aby dobrze je poznać i oswoić się z poprzednimi. Musimy usunąć te czerwone, które stały się złe i zostawić tylko dobre futrzaki.

Te cechy są najważniejsze dla gry, ponieważ dzięki nim możemy ocenić czego się pozbyć a co pozostawić, aby ukończyć dany poziom. Aby cokolwiek zrobić należy kliknąć na futrzaku, który zmienia się wtedy z okręgu na kwadrat, lub odwrotnie(zależy od sytuacji).

Za każdym razem plansza jest inna i istnieje bardzo wiele metod osiągnięcia celu. Niekiedy trzeba wykonać jeden ruch, a czasem kilka, co ma znaczenie w zdobyciu pucharu po ukończonym poziomie. Liczy się nie tylko usunięcie  z planszy tych małych buntowników, ale i wykonanie jak najmniejszej ilości ruchów.

Gra strasznie wciąga pewnie przez swój urok ale i przez to, że jest wiele poziomów, które sprawiają nam trudność i zatrzymują przy sobie na dłuższy czas.

Im więcej użytkowników będzie posiadać tę aplikację, tym więcej poziomów będzie tworzone.
Gra działa dobrze, jednak wiele osób narzeka na długie oczekiwanie na aktualizację.

Gdy przejdziemy wszystkie poziomy możemy do nich wrócić i postarać się, aby wszędzie zdobyć złote puchary. Może się okazać to prawie niewykonalne, ale wtedy szybciej zleci nam czas w oczekiwaniu na nową aktualizację.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button