Śpiewanki – Polskie Kolędy – śpiewać każdy może!

Lubicie śpiewać? Co powiecie na polską aplikację, dzięki której będziecie w stanie nagrać swój własny utwór? Śpiewanki – Polskie Kolędy to tytuł, który powinien znaleźć się na każdym mobilnym urządzeniu. Aplikacja dedykowana jest przede wszystkim dzieciom i do jej korzystania fajnie by było wykupić pełną wersję. Dlaczego? O tym w dalszej części tego wpisu.

Darmowa wersja apki zawiera jedynie jedną kolędę, która jest w pełni dostępna. Możemy najpierw wysłuchać śpiewanej przez dzieci pieśni, a następnie zaśpiewać ją samodzielnie, włączając przy okazji dyktafon. Gotowym nagraniem możemy podzielić się z rodzicami, bądź znajomymi. ,,Wśród Nocnej Ciszy” to utwór, który jako jedyny jest dostępny za free.

,,Gdy się Chrystus Rodzi” to wersja demo, w której możemy tylko i wyłącznie włączyć tryb odtwarzania. Dyktafon i akompaniament zarezerwowany jest dla graczy pro. Za jedną melodię należy zapłacić $0,99 – czy to mało? Nie sądzę. Cały pakiet to wydatek rzędu około 30 złotych, co jest makabrycznie wysoką kwotą.

Testy wypadły pomyślnie i z chęcią zaoferowałabym swoim podopiecznym tego typu produkcję. Niestety, w związku z tym, że tylko jedna opcja jest darmowa, muszę trochę ponarzekać. Pozostaje nam mieć tylko nadzieję, że polskie studio Bajkoteka wkrótce stworzy jakąś promocję i zaoferuje pełen pakiet za co najmniej połowę niższą kwotę. Do tego czasu polecam skupić się na darmowej wersji ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button