Skrzynki mailowe na Androida obsługujące jednocześnie kilka kont pocztowych

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika testuje skrzynki pocztowe na Androida. Ponadto przedstawia „Pic2Comic” program, który zmienia zdjęcia w komiksowe kadry oraz „82nd & Fifth from the Met” aplikację, umożliwiającą zapoznanie się z zasobami największego i najstarszego muzeum w Stanach Zjednoczonych.

„Pic2Comic” to prosty program. Niestety edycja za pomocą automatycznych ustawień nie gwarantuje nam osiągnięcia upragnionego komiksowego efektu na każdym zdjęciu. Oczywiście w dowolnym momencie możemy skorzystać z ręcznej edycji.

20141010-oa-odc-105.Still003

Program „82nd & Fifth from the Met” został wydany przez nowojorskie muzeum „Metropolitan Museum of Art”. Byłoby świetnie, gdyby wszystkie ceniące się muzea oferowały nam wirtualne wycieczki przygotowane w taki sposób. Aplikacja jest przejrzysta, a prezentacje dzieł naprawdę stoją na najwyższym poziomie.

W pojedynku spotkały się natomiast programy obsługujące skrzynki mailowe. „Boxer” to łatwa w obsłudze i rozbudowana aplikacja. Posiada wiele przydatnych opcji i daje nam spore możliwości personalizacji. Niestety obsługa nieograniczonej liczby kont pocztowych jest możliwa dopiero za opłatą wynoszącą niecałe 10 dolarów. Z kolei „CloudMagic” to dopracowana aplikacja. Umożliwia obsługę do 5 kont i to całkowicie za darmo. Niestety program posiada słabsze możliwości konfiguracji oraz wyposażono go w mniej opcji.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button