RockPay – smartfonowe zakupy dla leniuchów i nie tylko

Dość macie gigantycznych kolejek w supermarketach? Nie macie ochoty chodzić do sklepów albo po prostu nie możecie tego robić, gdyż jesteście chorzy? Odpowiedzią na Wasze problemy może być niezwykle prosta, lecz pomysłowa aplikacja RockPay, która umożliwia robienie zakupów za pomocą smartfona z Androidem.

RockPay to dość świeży projekt. Na chwilę obecną pozwala on nam na robienie mobilnych zakupów tylko i wyłącznie w sklepach z sieci „Piotr i Paweł”. Nie oznacza to jednak w żadnym wypadku, iż nie warto opisywanym programem w ogóle się interesować. Wprawdzie do ideału jeszcze mu daleko, ale już teraz warto pochwalić go za to, co obecnie oferuje.

Korzystanie z aplikacji z tego wpisu nie sprawia żadnych problemów. Po jej uruchomieniu i wyborze interesującego nas sklepu (tak jak pisaliśmy, póki co wyboru w ogóle nie ma) można od razu przeglądać oferowane produkty i umieszczać je w wirtualnym koszyku. Dodawanie i zmniejszanie liczby produktów jest bardzo proste – wystarczy w tym celu używać  przycisków z symbolami plusa bądź minusa.

Rzeczy, które kupić możemy przy pomocy RockPay podzielone są na kilka kategorii. Dzięki temu bardzo łatwo odnaleźć jest, na przykład, mleko, ser żółty, artykuły dziecięce czy wędliny. Oczywiście, nie jest konieczne ręczne przeglądanie wszystkich produktów. Można bowiem posługiwać się tylko kodami QR bądź kodami kreskowymi, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem.

Zamawiając towar ze sklepu, istnieje możliwość skorzystania z kilku form płatności. Poza tymi standardowymi, jest także specjalna metoda RockPay, dzięki której po każdej transakcji otrzymujemy tzw. cashback.

Mimo że opisywany program na chwilę obecną pozwala nam robić zakupy tylko w jednym sklepie, uważamy, że jest godny polecenia. Szczególnie, iż działa bez większego zarzutu, a w Google Play dostępny jest zupełnie za darmo.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button