AppSale – promocje w AppStore #180

Euro, Euro i po Euro. Mam nadzieję, iż obecnie częściej będziecie zaglądać na nasz portal, niż w ekran telewizora, bo mamy dla Was jak zawsze ciekawe promocje. Dziś AppSale’a zdominowały aplikacje :)

Oto propozycje na dziś: Path Input: Better Swipe Keyboard (przecena z $1,99 na zero), Puzzles & Jigsaw Pro – best funny puzzle game (przecena z $7,99 na zero), oraz Euclidea 3: Geometric Constructions Game (przecena z $0,99 na zero).

Path Input: Better Swipe Keyboard

Przechwytywanie

Co powiecie na to, aby odpicować swoją klawiaturę? Pobierzcie Path i wybierzcie dowolny kolor, wielkość, język i bajery swojej klawiatury.

Lubicie korzystać z opcji przeciągania po klawiszach w celu napisania wyrazu? Nie ma problemu. Aplikacja umożliwia wstawienie do jabłuszkowego urządzenia klawiatury swipe :)

wef

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Puzzles & Jigsaw Pro – best funny puzzle game

eqf

Kto w dzisiejszych czasach układa puzzle? No właśnie! Kto? Jeżeli zapomnieliście o tej starej, lecz wspaniałej zabawie umilającej zabijanie wolnego czasu i rozwijanie logicznego myślenia.

Apkę można pobrać za darmochę przez określony czas (który nie jest nam znany). Nie pozwólcie, by ktoś sprzątnął Wam produkcję sprzed nosa :)

qdq

Przecena z $7,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Euclidea 3: Geometric Constructions Game

eqfqef

Macie problemy z geometrią? Zapomnijcie o nich. Dzięki Euclidea 3, przy pomocy zabawy nauczycie się magii, jaką jest dziedzina matematyki, zwana geometrią.

Wystarczy znajomość podstawowego angielskiego i ,,załapanie” tutorialu i wszystko staje się jasne, a nauka okazuje się być wielką przyjemnością! :)

ef

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button