Tower Boxing – kolejna kopia Timbermana

Jeżeli podobnie jak my, nie lubicie kopii, prawdopodobnie będziecie zawiedzeni nowością, jaka pojawiła się się w AppStore i Google Play przed kilkoma godzinami. Tower Boxing to gra-papuga Timberman’a. W opisywanym tytule nie spotkamy się z drwalem, lecz z bokserem, który uderza w kolejne piętra wieżowca.

Cóż można powiedzieć o fabule – takowa nie istnieje. Naszym celem w produkcji od FDG  jest zebranie jak największej ilości punktów i zebranie maksymalnie dużej ilości pieniędzy (złotych monet rozstawionych na niektórych częściach budynków).

Bokser jest w stanie uderzać tak szybko, jak tylko jesteśmy w stanie uderzać w ekran. Niestety, jego wielkie cielsko nie gwarantuje bezpieczeństwa podczas bliskich spotkań z balkonami. By przechytrzyć wieżowiec, należy uderzać raz z prawej, raz z lewej strony, korzystając z dwóch przycisków.

Jeżeli zbytnio zwolnimy tempa, możemy się rozczarować. Pasek u góry ekranu wskazuje siły zawodnika. Musimy ciągle uderzać  z tą samą prędkością, byśmy mogli zajść możliwie jak najdalej. Przede wszystkim musimy jednak unikać przeszkód i starać się boksować w jednym rytmie.

Poza balkonami, spotkamy się z twardszymi od pozostałych częściami budynku. By rozwalić drewniany kawałek, należy uderzy kilka razy w jednym miejscu. Aby rozprawić się z gniazdem ptaka, musimy zastosować tą samą technikę.

Nic ciekawego – kolejna kopia. Nie polecam ze względu na to, że coś takiego już wielokrotnie było. Jeżeli lubicie Timbermana i brakuje Wam powiewu świeżości, pobierajcie.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Tower BoxingFDG Entertainment GmbH & Co.KGGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button