Darmowe programy do upiększania pulpitu

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji Angelika porównała programy do upiększania pulpitu Androida bez używania programu typu launcher. Ponadto przedstawiła „ReadQuick”, aplikację do nauki szybkiego czytania oraz „Dulux Visualizer PL” – program, dzięki któremu sprawdzimy jak dany kolor farby będzie wyglądał w naszym mieszkaniu.

„ReadQuick” to ciekawe narzędzie, które kosztuje prawie 9 euro. Aplikacja rozbija tekst na pojedyncze słowa. Jeżeli uznamy, że tempo wyświetlania jest zbyt wolne lub za szybkie, możemy wygodnie zmienić je w menu. Znalazł się tu również tryb dla dyslektyków, możliwość powiększenia czcionki oraz tryb nocny. Aplikacja została bardzo dobrze dopracowana i pozwala w prosty sposób dodawać dowolne artykuły.

20140812-oa-odc-97.Still005

Główną funkcją programu „Dulux Visualizer PL” jest malowanie ścian w czasie rzeczywistym na wybrany przez nas kolor. To przydatne narzędzie, które daje nam możliwość eksperymentowania z kolorami i zmniejsza ryzyko, że dany odcień nie będzie pasował do wnętrza. Najłatwiej nakłada się wirtualne farby na puste ściany, te na których wiszą np. jakieś obrazy i półki nie zostaną idealnie pokryte.

W pojedynku spotkały się natomiast darmowe programy do upiększania pulpitu Androida bez używania programu typu launcher: „CocoPPa” i „LINE DECO”. Dzięki nim wygodnie zmienimy tapety i ikonki na ekranie startowym smartfonu. 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button