Beach Buggy Blitz – śmigaj po plaży i narzekaj na brak kasy

Gry, w których naszym zadaniem jest dojechać jak najdalej tylko się da są zazwyczaj dość ciekawymi i wciągającymi produkcjami, które przyciągają nas do ekranów smartfonów na długie godziny. Te wykonane są zazwyczaj w dwuwymiarze i poruszamy się od lewej do prawej. W przypadku Buggy Blitz mamy do czynienia z całkowicie trójwymiarowym światem.

buggyblitz

Zasady gry są oczywiście takie same jak wszędzie indziej. Dojechać jak najdalej tylko zdołamy, zbierając w tym czasie monety porozrzucane po trasie. Musimy zmieścić się w czasie, który dostajemy pomiędzy kolejnymi checkpointami. Niestety czasu jest mało i na samym początku zwykle przejeżdżać będziemy małą odległość.

Bardzo fajnie rozwiązano sterowanie. Możemy wybierać między przechylaniem telefonu, a używaniem przycisków. Niestety samochód momentami zachowuje się nieco dziwacznie, co odczują raczej wszyscy, którzy mieli okazję grać w miarę dobrze przygotowane gry.

Beach Buggy Blitz wygląda bardzo przyjemnie. W opcjach mamy możliwość zmiany detali, jeśli nasz sprzęt nie potrafi podołać temu, co oferuje silnik gry.

Jeśli już jesteśmy przy silnikach, to warto wspomnieć o możliwości kupowania innych samochodów. Te oczywiście kupujemy za monety, które porozrzucane są na trasie. Możemy ulepszać także przedmioty. Szkoda tylko, ze wszystko jest niesamowicie drogie i trzeba się sporo najeździć, żeby coś kupić.

Ocena 9/10
Grywalność stoi na najwyższym poziomie, oprawa audiowizualna również wygląda bardzo przyzwoicie. Warto.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button