Digitally Imported Radio – doskonała propozycja dla fanów muzyki elektronicznej

Radia internetowe to niesamowicie fajne wynalezisko. Coraz więcej osób z nich korzysta. Dzisiaj zaprezentujemy program, który służy do słuchania aktualnie najpopularniejszej grupy radiowej elektronicznej wraz z pochodnymi. Radio zyskało niesamowitą popularność za pomocą Dj’a Armina van Buurena, który każdego tygodnia, w czwartek o godzinę 20:00 nadaje audycję na kanale Trance. Słuchają go miliony osób.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji jesteśmy proszeni o zalogowanie albo założenie konta, jeśli jeszcze go nie mamy. Potwierdzamy maila i po kłopocie. Pojawia nam się propozycja, czy chcemy wykorzystać opcję wypróbowania konta Premium na 7 dni. Oczywiście klikamy, że tak i przechodzimy do menu aplikacji. Pojawia nam się lista stacji radiowych, wraz ich opisami, swego rodzaju logiem oraz aktualnie granym utworem. Wszystkich stacji jest dokładnie 35 i co jakiś czas pojawiają się nowe. Znajdziemy tutaj Dubstep, Chillout, Trance. Stacje segregować możemy po gatunkach, ulubionych albo wszystkie naraz.

Jeśli chodzi o jakość, to jest tutaj naprawdę dobrze. Ale tylko w wersji Premium. Możemy włączyć jakość 256kbps MP3, co zadowoli raczej większość użytkowników. Mało która stacja może się tym pochwalić. Oczywiście bez Premium też nie jest źle, wszystkiego da się słuchać bez skrzywienia na twarzy.

W skrócie polecamy wszystkim fanom muzyki elektronicznej.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button