Chińczyk – powrót do przeszłości!

Aplikacja: chińczyk przypomina nam dzieciństwo. Zapewne każdy grał w to niejednokrotnie. Każde pokonane pole daje nam satysfakcję. Myślę, że każdy zna zasady gry więc tłumaczenie ich byłoby tylko przypomnieniem, które i tak pominęlibyście.

Sterowanie odbywa się za pomocą kliknięcia w szary komunikat na środku ekranu i przechyleniu telefonu, gdy pojawi się kostka. Następnie klikamy obok pionka na kółeczka, które zostają nam wyświetlane.
Wersja mobilna daje tyle samo satysfakcji co gra planszowa, lecz lepiej jednak jest czuć w dłoni rzut kostką oraz przesuwanie pionków.

Chińczykiem można zabawić maksymalnie 4 osoby.
Jeśli chcemy, możemy dostosować reguły gry do naszych potrzeb, dzięki czemu gra staje się bardziej przyjazna i otwiera nowe możliwości.Możemy oczywiście zagrać z wirutalnym przeciwniiem. Jedynym minusem jest to, że plansza obraca się za każdym razem, gdy zmieniana jest osoba wykonująca ruch.

Użytkownicy twierdzą, że gra długo się pobiera, lecz my nie mieliśmy z tym większych kłopotów.

Grało się fajnie i mieliśmy niezwykłą satysfakcje, gdy na kostce ukazywało się 6 oczek. Niby szansa wypadnięcia to 1/6, a więc tak samo jak każda inna ale wypada jednak najrzadziej. Jak już wspomnieliśmy – przeszkadza obracanie się planszy.

Jeśli chcesz ponownie ujrzeć swoje dzieciństwo przed oczami – polecamy!
Za darmo w Google Play i w wersji płatnej za 3,65zł.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button