Kolędy Polskie – do świątecznego stołu

Z czym kojarzą Wam się święta? Na pewno z mnóstwem porządków, zakupami, prezentami, choinką, wigilijna kolacją i… kolędami. Idąc do przeróżnych centrów handlowych z głośników dobiegają świąteczne melodie. Zwykle są to hity pokroju Last Christmas albo All I Want for Christmas Is You. Nierzadko jednak spotkać możemy także kolędy. To właśnie one powodują często, że czujemy świąteczną atmosferę.

No cóż, śpiewamy czasem także przy wigilijnym stole. Oczywiście nie wszyscy – to nie film, gdzie wszyscy nagle się godzą, żyją w świątecznej atmosferze i są momentalnie najlepszymi ludźmi na świecie.

Zdarza się więc, że zapominamy po prostu tekstów niektórych kolęd. Taka prawda – przecież śpiewamy je tylko raz w roku. Przed nami aplikacja, która wyposażona jest w 12 najpopularniejszych, polskich kolęd. Wyświetla ona przed nami tekst i gra. Swego rodzaju świąteczne karaoke. Możliwe, że przyda się ona w tym okresie.

Pliki zamieszczone w aplikacji są dobrej jakości, nagrania są przyjemne. Nie są to na szczęście pliki mid, a kolędy śpiewa przyjemny głos.

Aplikacja dostępna jest na platformy Ios oraz Android. W kategorii free, muzyka zajmuje aktualnie pierwsze miejsce na iPadach oraz 4 miejsce w wersji na iPhone’y. Na Androidzie nie spotkał jeszcze wielu nabywców. Jeszcze :)

Bardzo sympatyczna aplikacja – polecamy.

Za darmo w AppStore i Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button