Jewels Deluxe – na zabicie nudy!

Jeżeli uwielbiasz standardowe gry logiczne, to z pewnością „Jewels Deluxe” jest dla Ciebie!

Pewnie każdy zna zasady, jednak warto przypomnieć, że chodzi o to,  aby ułożyć 3 lub więcej diamentów w pionie bądź poziomie poprzez przesunięcie kamieni znajdujących się obok siebie. Gra jest naprawdę świetna na zabicie nudy.

Na pierwszy rzut oka wygląda na bardzo łatwą. Jednak to tylko złudzenie. Po pewnym czasie zmienia się bardziej wymagający poziom trudności. Pojawiają się diamenty, które blokują ułożenie kamieni w odpowiedniej sekwencji. Zdecydowanie utrudnia to całą rozgrywkę.

Gra rozkręca się na 40 poziomie i wtedy dopiero będziemy mieli z nią pewnie niemałe problemy. Samo przejście tych wszystkich szczebli zajmuje kilka dni, dlatego mamy pewność, że nie zrezygnujemy z niej od razu i pozbędziemy się nudy na dłuższy czas.

Możemy sprawdzić się w czterech różnych rodzajach rozrywki: klasyczna, zadania, atak klonów, wyzwanie, a nawet i puzzle. Warto sprawdzić je wszystkie.

Gdy nie uda nam się przejść poziomu szybko można go powtórzyć klikając na dole przycisk z napisem : reset.
Na pewno warte uwagi jest to, że podczas gry można zgarnąć duży bonus, poprzez dopasowanie większej ilości diamentów w tym samym czasie. Podobnie wygląda z kolejnymi kombosami, które na pewno nie raz się pojawią.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button