Darts Match – graj w darty na smartfonie i nie martw się o dziury w ścianach

Sama posiadam prawdziwe darty na ścianie, i wiem jak dużym kłopotem są dziury dookoła po nieprawidłowym trafieniu. Nie to, żebym narzekała jakoś szczególnie, bo zabawy na żywo nie da się porównać z wirtualnymi rzutami, ale z pewnością taka rozgrywka na ekranie smartfona przynosi mniej strat, niż w realu.

Darts Match to świetnie wykonana, dająca dużo możliwości, produkcja na urządzenia z systemem Windows Phone. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłam po uruchomieniu aplikacji, było dobranie swoich własnych lotek. W sklepie dla gracza możemy tego dzieła dokonać samodzielnie, za darmo. Fajna frajda (szczególnie dla kobiet ;)

Do wyboru mamy kilka trybów gry. Najpierw warto zdecydować się na praktykę, by jakkolwiek opanować rzuty. Celność zależy od siły jaką włożymy w rzut, a także o prędkości przeciągania palcem po ekranie. Zależnie od wybranej rozgrywki, staramy się osiągnąć wynik 501, bądź 301 punktów, tyle że jakby od końca.

Mamy okazję grać z komputerem na różnych poziomach trudności, bądź dobrać sobie kompana do zabawy za pomocą portali społecznościowych. Osobiście twierdzę, że lepiej bawimy się ze znajomymi, więc szybko połączyłam się z Facebookiem i rozwaliłam znajomków w drobny mak.

Aplikacja nie wymaga mikropłatności, za co bardzo chwali się autorów – studio MotionLab. Jeżeli więc szukacie fajnej gierki sportowej, która wciąga i daje szansę na rozwój, szczerze polecam Darts Match. Myślę że z grą poradzą sobie zarówno dzieci, jak i dorośli. Lektor powtarza osiągnięte wyniki, dzięki czemu ciągle jesteśmy na bieżąco ze swoimi osiągnięciami. Polecam! :)

Pobierz za darmo w Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button