Doctor Driving na iOS – a wszystko zgodnie z przepisami

Jeżeli nie jesteście fanami gier typu GTA, w których premiowane jest niszczenie wszystkiego, co napotkacie na drodze, oraz zabijanie niewinnych ludzi, powinniście przyjrzeć się uważnie Doctor Driving, czyli samochodówce, w której naszym zadaniem jest jazda zgodnie z instrukcjami wydawanymi przez komputer, oraz sterowanie autem w taki sposób, aby nie spowodować żadnych uszkodzeń.

W Dr. Driving wybieramy auto – niestety na początku mamy tylko jedno, które jest już naszą własnością. Aby poruszać się innym wozem, należy najpierw zarobić kilka okrągłych monet. Kiedy wjedziemy już na ulicę, naszym zadaniem będzie takie prowadzenie auta, aby nie spowodować żadnej kraksy. Musimy ściśle trzymać się instrukcji, jakie otrzymujemy od mobilnej nawigacji.

Do dyspozycji mamy pedał gazu i hamulec. Przykładowe zadania to: za 100 metrów skręć w prawo, jedź prosto, zaparkuj w żółtej strefie, oraz wiele innych. Wielkim plusem aplikacji jest sterowanie. Zasiadamy za kółkiem i dosłownie czujemy samochód. Gra się bardzo przyjemnie.

Teraz trochę o nieprzyjemnościach – jeśli spowodujemy wypadek, nasza misja zostaje przerwana. Jeżeli będzie to tylko wjechanie na pobocze – zostanie odnotowane jako uszkodzenie auta, które następnie będzie musiało trafić do warsztatu.

Gra jest przetłumaczona na język polski. Niestety – nie do końca prawidłowo. Nie ma się jednak czym martwić. Ważne, żeby zrozumieć podstawowe komendy, a te bez problemu ogarniemy.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button