AppSale – promocje w AppStore #38

Skoro weekend, to i AppSale. Mamy już grudzień, ale nie poddajemy się jesiennej depresji. Wchodzimy do sklepu AppStore i pobieramy najlepsze przecenione aplikacje. Jako że ciężko jest samemu wyszukać świetne,  dodatkowo promocyjne aplikacje, postanowiliśmy Wam pomóc w niedoli i zebrać w tym wpisie obecnie najlepsze i najpopularniejsze promocyjne produkcje, abyście walczyli dzielnie z nudą, jaka towarzyszy podczas krótkich dni. Skoro już jesteśmy w temacie, zdradzę Wam szczegóły dotyczące dzisiejszego wpisu. Takie oto apki przygotowaliśmy na dzisiaj: The Walking Dead: Assault, Circles Memory Game, Battery Life Magic Pro, World of Goo HD, Fish Fury. No to do roboty!

 The Walking Dead: Assault

Szpital psychiatryczny, zombie poruszające się dookoła budynku, dziwne przedmioty i pełno krwi – takie obrazki znajdziemy w grze The Walking Dead: Assault. Produkcję charakteryzuje przede wszystkim to, że jest niesamowicie wciągająca. Kiedy zacznie się przygodę z umarlakami, ciężko jest oderwać się od wyświetlacza. Ale przejdźmy do rzeczy. Początkowo wybieramy planszę na której będziemy toczyć walkę. Szpital psychiatryczny brzmi nieźle, prawda? Jeżeli mamy wirtualne pieniądze, zbroimy głównego bohatera i ruszamy w bój.

Osoby, które lubią pogrywać same, wybierają single player. Jeżeli jednak przepadacie za zabawą w grupie, polecam rozbudowany multiplayer, który sprawdza się bardzo dobrze. Na obrazku wyżej widzicie szatę graficzną produkcji – trochę komiksowa, rysunkowa i mroczna. Mnie bardzo przypadła do gustu. Zadanie gracza polega na przemierzaniu okolicy i zbieraniu odpowiednich fantów. Przede wszystkim należy liczyć się z tym, że umarlaki nie pozwolą nam tak łatwo zebrać łupów.

Jeżeli nas zobaczą, z pewnością będą chciały nas zjeść. My w takiej sytuacji musimy ratować się atakiem, bądź ucieczką. W sklepie dla gracza można ulepszyć postać i dodać do jej ekwipunku różne rodzaje broni. Apka przeceniona z $1,99 na zero. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Circles Memory Game

Fani łamigłówek i gier logicznych powinny odetchnąć z ulgą, gdyż przeceniona została rewelacyjna produkcja, w której skupienie, szybka reakcja i dobra pamięć zostaje nagradzane w bardzo miły sposób. Gierka wizualnie prezentuje się bardzo prosto. Kolorowe kulki, po dotknięciu wydają dźwięki – banał, prawda? Wcale nie. Wybieramy tryb gry: praktyka lub walka w levelach.

Circles przede wszystkim ćwiczy naszą pamięć. Zadanie gracza polega na wysłuchaniu kolejno wybijanych dźwięków i ukazujących się w tym czasie cyklicznie kolorowanych obręczy, aby następnie w określonej ilości ruchów odwzorować w 100% kolejność zamazywanych kropek. O ile pierwsze 5 etapów powinniśmy przejść bez problemu, w kolejnych pojawiają się problemy, gdyż cykle stają się coraz dłuższe, a nasz mózg zaczyna wariować.

Początkujący powinny wybrać kombinację złożoną z dwóch kulek – i tak będę dumna, jeżeli dojdą do 7 levelu. Kiedy wyćwiczycie pamięć, będziecie mogli zwiększać ilość kul. Ja osobiście jestem zachwycona. Przecena z $2,99. Pobierz Circles za darmo w AppStore.

 Battery Life Magic Pro

Jeżeli macie problemy z baterią w telefonie, warto zaopatrzyć swoje urządzenie w Battery Life Magic Pro. Program pozwala na analizowanie aktualnego zużycia baterii, a także na planowanie czasu jej wytrzymałości. Jeśli zdarza się Wam szybkie wyładowanie, warto sprawdzić co takiego dzieje się w iPhonie, że tak mocno obciąża tą biedną bateryjkę.

Po uruchomieniu aplikacji widzimy obecny stan baterii, a także informacje, jak długo telefon ,,pociągnie”, jeżeli będziemy wykonywać określone czynności. Przykładowo – rozmowa telefoniczna – 9h i 34 minuty, użycie Wi-Fi – 6h 20s. W ten sposób będziecie w stanie panować nad wytrzymałością urządzenia, a dodatkowo zrozumiecie, co zżera tak dużą ilość baterii.

W narzędziu znajdziecie również porady – co robić, a czego nie robić podczas ładowania telefonu, bądź normalnego korzystania. Jeżeli macie jakieś problemy, warto zajrzeć do odpowiedniej zakładki i wyszukać rozwiązanie. Przecena z $0,99 na zero. Pobierz program za darmo w AppStore.

 World of Goo HD

Glutki powróciły! Fani produkcji z czarnymi gilami w roli głównej mogą odetchnąć z ulgą – doczekali się przeceny ich ulubionej gry. Osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z World of Goo HD powinny pobrać gierkę jak najszybciej i cieszyć się jej możliwościami. Co takiego zachwyca tysiące graczy?

Naszym zadaniem w World of Goo HD jest doprowadzenie za pomocą zbudowanych własnoręcznie konstrukcji, czarnych kulek do wlotu rury. Nie jest to takie proste, gdyż budowla może się zawalić, bądź nasze ruchy mogą zostać wyczerpane. Tylko najlepsi poradzą sobie z otchłaniami i dużymi mostami.

Gra została doceniona przez wielu twórców, zebrała dziesiątki nagród i wielką sympatię użytkowników. Słodkie, czarne gluty zawładnęły większością jabłuszkowych urządzeń. Pobierajcie – nie czekajcie, aż cena wróci do normy. Przecena z $2,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Fish Fury

Główną bohaterką opisywanej aplikacji jest pirania. Wściekła pirania, która pożera wszystko, co stanie jej na drodze. W tym wydaniu, ryba atakuje wylatujące do ciepłych krajów ptaki. Naszym zadaniem jest zabicie jak największej ilości ptaszysk, i dzięki temu zarabianie wirtualnych pieniędzy na ulepszenia w postaci broni.

W produkcji zbieramy punkty – jeżeli uda nam się zabić kilka ptaków na raz, wykonujemy combosa i nasza punktacja się zwiększa, a dodatkowo otrzymujemy więcej pieniędzy. Za wspomniane pieniądze możemy kupować ostrza, którymi atakujemy niewinne ptaki, bądź inne rodzaje broni, które powodują natychmiastową śmierć na dużą skalę.

Im dłużej uda nam się pozostać na placu boju, tym lepiej. Na górnym pasku ekranu widzimy jaką ilość obiektów możemy przepuścić, aby nie zawalić poziomu. Jeżeli zdarzy się tak, że ucieknie na jeden ptak za dużo, zaczynamy przygodę od nowa. Tak czy inaczej – polecam. Zabawa jest świetna, efekty dźwiękowe i wizualne na poziomie. Przecena z $0,99. Pobierz za darmo w AppStore.

I jak podobają Wam się nasze dzisiejsze propozycje? Zarówno gry, jak i programy zostały dokładnie przetestowane, abyście nie narzekali na jakość produktów, jakie proponujemy na łamach appsblog.pl. Oczekujcie kolejnego odcinka AppSale już za kilka dni. Posiadacze urządzeń z Androidem proszeni są o śledzenie cyklu Androidowe Okazje, który wychodzi raz w tygodniu – w weekend. Pozdrowienia!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button