Fat Hamster – odchudzanie spasionego chomika

Fat Hamster robi obecnie furorę w sieci. Pojawiło się w internecie wiele memów, na których widnieje chomik na wszystkich możliwych, okrągłych przedmiotach. Nie wiedząc jeszcze o co chodzi, przewijałam demota dalej stwierdzając, że najwyraźniej jestem zbyt mało rozumna, by pojąc co autor miał na myśli.

Dopiero gry trafiłam na produkcję studia Cube Investments, zrozumiałam cały fenomen wszędobylskiego chomika. W tym momencie mogę porównać opisywaną grę do Flappy Bird.

Zadanie gracza polega na takim klikaniu w ekran, aby spasiony chomik nie wypadł z impetem z kołowrotka. Zanim zaczniecie grać, dobrze przypatrzcie się wykresowi, który przedstawia czerwono-czarny zakres. Należy utrzymywać pozycję chomika jak najbliżej zielonego pola, aby zminimalizować prawdopodobieństwo wyrzucenia przez siłę odśrodkową.

W praktyce wygląda to tak, że nasz mały gryzoń przebiera łapkami w dość szybkim tempie o ile oczywiście będziemy pykać w ekran. Kiedy na chwilę zapomnimy o odchudzaniu, w 99% zwierzak wyleci poza nasz ekran. Podczas gry staramy się spalić jak największą ilość kalorii. Jeden pełny obrót kołowrotka to jedna spalona kaloria.

Po zakończeniu gry – nie ukrywajmy – prędzej, czy później musi się to zdarzyć, możemy podzielić się swoim wynikiem ze znajomymi za pomocą Facebooka, Twittera, bądź maila. Może Wam się wydawać, że nikt tego nie robi, ale wystarczy zajrzeć na stronę Fat Hamster na Fejsie – zobaczycie tysiące komentarzy, w których gracze chwalą się swoimi boskimi wynikami.

Względów graficznych nie będę nawet komentować, gdyż w przypadku tego typu gier jest to najmniej ważny punkt. Najważniejsze jest jak najdłuższe utrzymanie się mało zorganizowanego chomika na napędzanym łapkami kole. Może się tak zdarzyć, że nie wiadomo z jakiego powodu, stworek zwolni i będziecie musieli dosłownie walić w ekran, aby utrzymać się na kołowrotku. Właśnie o to chodzi w grze – gryzoń potrafi się obijać, ale od tego jest jego opiekun, aby dbać o jego przyszłe wysportowane ciałko.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Fat HamsterCube Investments sp. z o.o.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button