Monster Legacy – potwory w obronie swojego pana

Monster Legacy to połączenie przygodówki z grą strategiczną. Z jednej strony budujemy imperium, w którym mieszkają nasi podopieczni, z drugiej jednak strony, przechadzamy się postacią po różnych częściach wioski w poszukiwaniu surowców. Jeżeli po drodze napotkamy niebezpieczeństwo, możemy użyć swoich smoków do obrony.

W grze wcielamy się w postać małej dziewczynki, która buduje wioskę dla swoich smoków. Aby móc zapewnić im wszystko, co trzeba, musi co jakiś czas wybierać się na bardziej lub mnie niebezpieczne wyprawy do pobliskiej wsi. Poruszamy się zgodnie z mapą. Po wykonaniu zadania, możemy wrócić do domu i za zarobione pieniądze kupić odpowiednie wyposażenie dla naszych smoczków.

Smoki mogą się rozwijać. Kiedy otworzymy zakładkę z poszczególnymi postaciami, będziemy mogli trenować atak, uzdrawiać podopiecznych, oraz sprawiać, że czują się dobrze.

Aby ulepszyć daną postać, trzeba mieć w zapasie trochę wirtualnej waluty. Oczywiście najlepsze efekty osiągamy wtedy, gdy korzystamy z diamentów. Te jednak są ciężkie do zdobycia i większą ich ilość możemy uzyskać jedynie poprzez ich zakup w AppStore. Nie jestem za jakimikolwiek mikropłatnościami, więc starałam się bawić bez konieczności wydawania pieniędzy.

Jeżeli chodzi o podróż po wiosce, dziewczynka często wpada w tarapaty. Zbiera sobie spokojnie różne przedmioty, spotyka ludzi, z którymi wymienia kilka znań. Czasem jednak dzieje się coś, czego się nie spodziewa. Zostaje zaatakowana przez perfidne smoczyska. W takiej sytuacji jedynym wyjściem jest zawołanie jednego ze swoich podopiecznych do walki z wrogiem. Zależnie od tego, jak mocny jest przeciwnik, nasz milusiński odnosi sukces, bądź nie daje sobie rady.

Kiedy zobaczycie, że poziom życia malucha spada, wymieńcie go na innego smoka. Jest to gwarancja, że nie zostanie on zabity, a dziewczynka wyjdzie cało z opresji.

Pod względem graficznym, produkcja studia Outplay Entertainment prezentuje się bardzo ładnie. Kolorowe, trochę bajkowe krajobrazy sprawiają, że w grze odnajdą się gracze w różnym wieku. Polecam fanom gier strategicznych.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button