AndroidGry na AndroidaPłatne

Little Viking – zakręcona platformówka

Little Viking to platformówka, która swoim sposobem sterowania przewyższa wielu wysoko postawionych kolegów. Głównym bohaterem jest Viking. Został zamknięty w lochu. Jego zadaniem jest znalezienie odpowiedniego klucz i wydostanie się z potrzasku.

Do pokonania jest 10 lochów. W każdym z lochów należy pokonać 10 różnych kombinacji, co daje nam 100 leveli. Możecie więc być pewni, że trochę czasu Wam zajmie wydostanie Vikinga z zamkniętych, naszpikowanych niebezpieczeństwami pomieszczeń. Dokładając do tego możliwość obracania ścianami lochów, otrzymujemy zabawę na długie nudne wieczory.

Na początku nie byłam przekonana co do tego, że rozgrywka w grze będzie satysfakcjonująca. Skupiłam się na czterech ikonkach. Dwie górne umożliwiają poruszanie się w prawo i w lewo. Aby dostać się na inne poziomy, należy skorzystać z dwóch przycisków na dole. Dzięki nim, plansza się obraca, umożliwiając nam przemieszczanie się w takim kierunku, który odpowiadałby pionowi, bądź poziomowi.

Po drodze zbieramy klucze, oraz złote monety, które wypadają ze skrzyni. Należy zwracać uwagę na przeszkadzajki. Czasem może się zdarzyć, że klucza będzie strzec kula z kolcami. Macie dwa wyjścia – albo ją przepchnąć, albo obrócić ekran, by okrągła przeszkoda po prostu wypadła.

Jeżeli chodzi o niebezpieczeństwa, spotkacie się z pewnością z duszkami kolcami, betonowymi kulami i tym podobnymi, które za wszelką cenę mają ochotę Was uśmiercić. Waszym celem jest zebranie klucza, który otworzy wyjście z lochu. Kiedy zobaczycie siwe koło, skierujcie się w jego stronę. Gry Viking będzie wydostawał się z pomieszczenia, usłyszycie dość specyficzny okrzyk radości z jego strony.

Gra w Google Play jest płatna. Jeżeli zastanawiacie się, czy jest sens wydawać kilka złotych na platformówkę z Vikingiem, mogę odpowiedzieć od razu: zdecydowanie tak. Produkcja studia Affordable Social jest ładna, leveli do przejścia jest setka, a możliwości bardzo duże. Polecam!

Pobierz grę w Google Play.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Super

Platformówka, która sposobem sterowania zachwyciła mnie do granic możliwości. Zadanie jest proste: uwolnij Vikinga!

Tagi

Podobne

Back to top button
Close