Piper – się pali, się!

Przeglądając ostatnio przecenione produkcje w sklepie AppStore, trafiłam na Piper’a – gierkę logiczną, w której zajmujemy się dopasowywaniem odpowiednich elementów rur. Do wyboru mamy trzy poziomy trudności: easy, normal, oraz hard. Jeżeli dopiero zaczynacie swoją przygodę, proponuję rozpocząć od najprostszych poziomów, której prawdopodobnie i tak będę dość zagmatwane.

Aplikacja jest bardzo podobna do innych gier, w których naszym zadaniem jest dopasowywanie elementów instalacji, lecz różni ją przede wszystkim to, że poza samymi metalowymi przedmiotami, mamy do czynienia także z drewnianymi skrzyniami, które utrudniają nam przestawianie głównych elementów.

Za każdy etap, w którym uda nam się doprowadzić instalację od początku do końca, uzyskujemy od jednej do trzech gwiazdek. Pod uwagę brany jest również czas, w jakim wykonujemy zadanie. Do przejścia jest 30 leveli, które charakteryzują się coraz wyższym stopniem zaawansowania.

Nie jest to może gra, w którą można pykać całymi dniami, lecz z pewnością można jej poświęcić wolne chwile w autobusie, czy na szkolnej przerwie. Jeżeli chodzi o grafikę, autorzy gry – studio Tong Penfei średnio przyłożyło się do swojego zadania. Efekty nie są powalające – jedyne, co możemy zauważyć na ekranie, to żółte rury, szare tło, drewniane skrzynie, oraz co jakiś czas – tryskający ogień.

Z całego serca chciałabym wystawić dobrą ocenę opisywanej produkcji, gdyż przyzwyczajona jestem do tego, że aplikacje płatne zwykle są na wysokim poziomie. Niestety – w tym przypadku nie zachwyciłam się zupełnie niczym. Ani grafiką, ani możliwościami, ani efektami dźwiękowymi. Jeżeli jednak koniecznie chcecie przetestować aplikację, możecie t zrobić obecnie za darmo, dzięki przecenie, jaką zafundowali autorzy.

Wolałabym wydać 4 złote na głupie diamenty w jakiejkolwiek grze strategicznej, niż wydać je na opisywaną grę. Szkoda czasu. Jest tyle świetnych, darmowych produkcji!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button