Archery – postrzelaj sobie do tarczy

Jeżeli nigdy nie próbowaliście łucznictwa, powinniście zainteresować się grą Archery. Może się wydawać, że nie ma nic ciekawego w ciągłym strzelaniu do tarczy, lecz absolutnie tak nie jest. W opisywanej produkcji będziecie mieć okazję na wyćwiczenie swojej cierpliwości. Będziecie strzelać do różnej wielkości tarczy, do obiektów oddalonych o kilkadziesiąt metrów, oraz do ruchomych celów.

Jestem pewna, że produkcja studia Fat Bat spodoba się przede wszystkim tym graczom, którzy lubią gierki sportowe. Poza tym, swoimi wynikami możemy podzielić się ze znajomymi za pomocą Facebooka, czy Twittera, dzięki czemu rywalizacja może być naprawdę zacięta.

ar

Aby odnieść sukces w grze, należy skupić się na czerwonej kulce z lewej strony ekranu. Jak to zwykle bywa na tarczy, możemy zdobyć od 1 do 10 punktów. W przypadku Archery, dycha jest bardzo sympatycznie premiowana. Za zdobycie najwyższej możliwej ilości punktów, dostajemy dodatkowe strzały, które możemy wykorzystać w grze.

Na górze ekranu możecie śledzić swój wynik. Zobaczycie zarówno strzały, jakie pozostały Wam do końca gry, a także ilość punktów, jaką udało Wam się uzyskać w dotychczasowych rozgrywkach.

Sterowanie jest bardzo przyjemne. Trzeba poświęcić mu kilka minut, aby dobrze radzić sobie w późniejszych zadaniach. Wystarczy przyłożyć palec do ekranu i nie zabierać go do czasu idealnego wyłapania miejsca na planszy.

ar2

Jeżeli chodzi o wygląd, aplikacja prezentuje się bardzo ładnie. Można na nią patrzeć i nie męczyć się po kilkunastu minutach. Trzeba przyznać, ze autorzy bardzo dobrze przyłożyli się do tła, jakie otacza strzelnicę. Dźwiękowo jest podobnie – człowiek wczuwa się w zabawę i aż nie ma ochoty przestać, kiedy słyszy świst strzały z własnego głośnika.

Polecam grę wszystkim, którzy mają ochotę na dobrą zabawę. Łucznictwo wcale nie musi być nudne! Sprawdźcie się w grze i podzielcie się w komentarzach swoimi wynikami!

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button