Piggy Biggy – ekstremalne wrzucanie pieniążków do świnki skarbonki

Oszczędzanie zarobionych pieniędzy nie jest łatwe. Jeśli nie do końca zgadzacie się z tym, co napisałem – wypróbujcie grę o nazwie Piggy Biggy, w której chodzi o wrzucanie pieniędzy do świnki skarbonki.

Główną bohaterką produkcji Piggy Biggy jest świnka-skarbonka. Nasze wirtualne zwierzątko służące do oszczędzania pieniędzy chce za wszelką cenę zebrać jak najwięcej złotych monet. To, czy uda jej się zrealizować wspomniane zadanie zależy tylko i wyłącznie od nas i naszej pomysłowości.

Rozgrywka w Piggy Biggy przypomina tę z Cut the Rope. Każda plansza jest zbiorowiskiem wszelkiego rodzaju elementów, które należy usuwać, przestawiać i wykorzystywać w taki sposób, by ostatecznie moneta z symbolem dolara trafiła do różowego stworzonka kochającego pieniądze.

Liczba plansz dostępnych w opisywanym tytule to zdecydowanie jego najmocniejszy atut. Ogromnym plusem gry jest fakt, iż poszczególne levele są na swój sposób inne i tak naprawdę na przechytrzenie każdego trzeba znaleźć inną metodę.

Pod względem dźwiękowym i wizualnym Piggy Biggy jest niezwykle udaną produkcją. Świat przedstawiony w apce jest kolorowy i niezwykle cieszy oko. Jeśli chodzi o efekty dźwiękowe, napiszę tylko tyle – nikt z Was nie powinien na nie narzekać.

Gra z tego wpisu dostępna jest w AppStore za darmo. Ale uwaga – pakiet prawie 80 poziomów kosztuje $0,99. Jeśli nie widzi Wam się wydawanie prawdziwych pieniędzy, powinniście raczej odpuścić pobieranie.

Piggy Biggy do pobrania za darmo w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close