Tractor: Farm Driver – podbij wieś na tracto-wehikule

Jeździliście kiedyś na traktorze? Jeżeli nie mieliście tej przyjemności, czas poznać Tractor: Farm Driver – grę, w której zasiadacie za sterami wielkiej maszyny do przewożenia przeróżnych rzeczy. Co powiecie na małe tourne po wiejskich drogach z możliwością zbierania monet, oraz wykonywania specjalnie przygotowanych dla Wam misji?

Kiedy przejdziecie już przez niesamowicie ciekawy etap wybierania traktora (macie fundusze tylko na jeden, więc resztę możecie sobie jedynie pooglądać), będzie Wam dane wybrać jedną z dwóch opcji: jazdę ze zbieraniem monet, bądź dostarczanie różnych przedmiotów z doczepionej przyczepy.

Pierwsza opcja jest – podobnie jak druga – monotonna i kompletnie bezsensowna. Jeździmy po działce, następnie wyjeżdżamy w góry i zbieramy monety, które są tam, gdzie nikt ich się spodziewać nie może. Oczywiście za zebrane monety możecie kupić sobie nowy sprzęt, bądź inne dodatki.

Druga możliwość to doczepianie do ciągnika przyczep z różnymi artykułami. W porównaniu do pierwszego zadania – to wydaje się być trochę ciekawsze. Zaczynamy samym ciągnikiem, po czym jeździmy po placu w poszukiwaniu naczepy, która została nam przeznaczona – będziemy to wiedzieć od razu, ponieważ dookoła takiej naczepy zostaje narysowany zielony prostokąt.

Kiedy już ,,przypniemy się” do beczki z wodą, strzałka wskazuje nam kierunek, w którym powinniśmy jechać, aby dostarczyć potrzebne zapasy. Za każdy poziom otrzymujemy odpowiednią premię.

Żeby nie było – szanujemy wieś, co więcej – kochamy ją, ale nienawidzimy gier, które zostały stworzone tylko dlatego, by było coś, na czym można trzepać kasę za pośrednictwem reklam.

Pobierz Tractor: Farm Driver za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 2/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button