Zombiewood – nie pozwól, by umarlacy opanowali Hollywood!

Dopadła Cię żądza krwi zombiaków? To dobrze się składa. Gameloft wypuścił bowiem niedawno na rynek ciekawą strzelankę o nazwie Zombiewood, w której każdy posiadacz urządzeń mobilnych ma okazję pomóc dzielnicy Hollywood w opanowaniu sytuacji związanej z inwazją umarlaków.

Fabuła gry Zombiewood jest dość standardowa. Pewnego dnia ludzie wstają z grobów jako zombie i zaczynają atakować niewinne osoby, by zaspokoić swoje potrzeby związane z zabijaniem. My natomiast, jako gracze, wcielamy się w postać dzielnego jegomościa wyposażonego w super-bronie, który chce za wszelką cenę pomóc ludzkości i zniszczyć tak wiele umarlaków, jak tylko się da.

W swojej najnowszej produkcji Gameloft przygotował blisko 10 misji. W każdej z nich obserwujemy akcję z perspektywy trzeciej osoby. Najczęściej naszym zadaniem jest zniszczenie przy użyciu broni określonej liczby zombie. Zdarzają się jednak także plansze, w których musimy, na przykład, utrzymać się przy życiu przez daną liczbę minut.

Na każdym z leveli zdobywamy złote monety. Dzięki nim jesteśmy w stanie ulepszać wyposażenie głównego bohatera gry. Niestety, tylko małą ilość broni możemy kupić, wydając wirtualną walutę. Za najlepsze pozycje w sklepie przychodzi nam płacić przy użyciu mikrotransakcji, co nie spodobało się zarówno nam, jak i niektórym użytkownikom urządzeń z Androidem i iOS-em.

Jak przystało na grę od Gameloftu, Zombiewood prezentuje się pod względem wizualnym bardzo dobrze. Grafika jest bardzo miła dla oka i – naszym zdaniem – zasługuje na bardzo wysoką ocenę. Dobrze brzmią także dźwięki zastosowane w grze, choć po jakimś czasie, musimy przyznać, robią się nudne.

Produkcję mobilną z tego wpisu znajdziecie w Google Play i AppStore. W obu tych przypadkach gra jest darmowa, jednak trzeba liczyć się z tym, że w trakcie korzystania z niej można napotkać na mikrotransakcje.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button