Halloweenowa obniżka cen gier studia SEGA

Zgodnie z przewidywaniami, z okazji zbliżającego się Halloween coraz więcej producentów gier mobilnych decyduje się na obniżki cen swoich produktów. Po studiu Electronic Arts przyszła tym razem kolej na równie znaną SEGĘ. Jeżeli ciekawi jesteście, co przygotowało dla graczy japońskie studio, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią tego wpisu.

Z racji tego, że SEGA nie posiada w Google Play tak wielu gier jak EA, w przypadku opisywanej tutaj promocji nie należy spodziewać się długiej listy wyprzedawanych tytułów. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, że warto zainteresować się promocją zorganizowaną przez twórców, między innymi, sympatycznego jeża imieniem Sonic. Dzięki tej obniżce można bowiem kupić naprawdę dobre tytuły o połowę taniej niż zwykle.

Pierwszym z wyprzedawanych tytułów jest menedżer piłkarski o nazwie Football Manager 2012. Brak konkurencji ze strony EA Sports powoduje, że produkcja ta jest obecnie najpopularniejszym i najbardziej cenionym produktem tego typu dostępnym na rynku mobilnym.

Piłkarska produkcja od SEGI nie różni się prawie w ogóle od swojej PC-owej wersji, tak więc jeśli graliście w nią kiedyś na komputerze i przypadła Wam do gustu, powinniście zainstalować ją także na swoim smartfonie/tablecie. Szczególnie, że w chwili obecnej kupić ją można dużo taniej – na co dzień kosztuje bowiem ponad 30 złotych, a teraz można ją mieć za mniej niż 20!

Z okazji Halloween SEGA postanowiła obniżyć także cenę produkcji Sonic CD. Niezwykle wciągająca platformówka, w którą wielu z Was miało pewnie okazję pograć na starych konsolach video, obecnie dostępna jest w Google Play za nieco ponad 7 złotych. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę, że na co dzień kosztuje około 16 złotych.

Kupiliście coś z wyprzedaży zorganizowanej przez SEGĘ czy czekacie na kolejne halloweenowe promocje?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button