EA Games świętuje z graczami Halloween

Studio Electronic Arts postanowiło wraz z graczami uczcić zbliżające się święto Halloween. Z tej okazji w grze mobilnej wersji The Sims  pojawiło się kilka ciekawych update’ów, natomiast w AppStore znaleźć można spore obniżki mniej lub bardziej znanych tytułów stworzonych przez firmę z Kalifornii.

Największą liczbę halloweenowych dodatków otrzymali od EA użytkownicy gry The Sims FreePlay. Limitowany update dodał do rozgrywki wspomnianej produkcji, między innymi, meble nawiedzone przez duchy. Jak informuje studio z Kalifornii, osoby, które znajdą w trakcie gry 12 upiorów przed dniem 12 listopada otrzymają specjalny, wirtualny nawiedzony dom. Jeżeli więc lubicie grać w „Simsy”, z całą pewnością powinniście w najbliższym czasie poświęcić w nich czas typowo halloweenowym sprawom.

Co poza strasznym wyposażeniem domu przygotowało EA w darmowej wersji The Sims? Sklep ze strojami, możliwość tworzenia upiornych roślin oraz Centrum Rywalizacji, gdzie można zdobyć dodatkowe punkty w grze za, na przykład, wywoływanie duchów.

Z racji tego, że nie wszyscy lubią spędzać swój wolny czas, prowadząc wirtualne życie w miasteczku Simów, Electronic Arts postanowiło przygotować na Halloween również coś dla miłośników innych typów gier. Dosłownie od kilku godzin można z AppStore pobrać w promocyjnych cenach ogromną ilość aplikacji stworzonych przez EA. Wśród przecenionych produkcji znalazły się zarówno te wyprodukowane z myślą o iPadach, jak i iPhone’ach.

Jeśli chodzi o wersje na iTablety, to warto wspomnieć o chociażby przecenionych: Battlefield: Bad Company 2 ($1,99), NBA JAM ($1,99), Real Racing 2 (2,69€), Plants vs. Zombies HD ($0,99), Snood ($1,99) i Ultimate Mortal Kombat ($4,99).

Użytkownicy iPhone’ów do końca października pobierać natomiast mogą w niższych cenach takie gry, jak, między innymi: Dead Space ($1,99), Dragon Lair 2 ($0,99), The Sims 3 ($4,99) oraz Need for Speed: Hot Pursuit ($4,99).

Nazwy pozostałych gier objętych halloweenową promocją znaleźć można na oficjalnym fanpage’u EA Mobile.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button