Bus Parking 3D – parkowanie autobusem wcale nie jest takie proste

Dobrze radzisz sobie z parkowaniem tradycyjnymi samochodami?Lubisz wszelkiego rodzaju wyzwania? Popularna w ostatnim czasie gra mobilna „Bus Parking 3D” powinna zatem sprostać Twoim wymaganiom i znaleźć się na dłużej w smartfonie z Androidem.

Parkowanie zwykłym samochodem nie jest wcale prostym zadaniem, o czym pewnie wielu z Was mogło się już nieraz przekonać. Manewrowanie autobusem jest jednak jeszcze gorsze, gdyż pojazdy do przewożenia ludzi są z reguły zdecydowanie dłuższe od zwykłej „osobówki”, przez co niekiedy trzeba nieźle namachać się w nich kierownicą, by znaleźć się na wybranej przez nas miejscówce.

Autorzy gry Bus Parking 3D przygotowali w swoim produkcie mobilnym kilkadziesiąt leveli. W każdym z nich musimy zaparkować w innym miejscu, wykorzystując przy tym różne metody. Pierwsze z misji nie należą do bardzo wymagających, bowiem powstały one głównie po to, by zapoznać nas z systemem sterowania. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej, co powinno spodobać się bardziej wymagającym graczom.

Sterowanie w opisywanej produkcji odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Do naszej dyspozycji oddana zostaje wirtualna kierownica, dwa pedały (hamulec i gaz) oraz dźwigienka pozwalająca nam decydować o tym, czy chcemy jechać do przodu, czy to tyłu. Musimy przyznać, że podczas pierwszych prób parkowania mieliśmy niemałe problemy z przyzwyczajeniem się do sposobu kierowania autobusem. Po jakimś czasie jednak do niego przywykliśmy i – szczerze mówiąc – bardzo przypadł nam do gustu.

Oprawa graficzna w Bus Parking 3D nie stoi na najwyższym poziomie, ale jej niedoskonałość nie razi też przesadnie w oczy. Jeżeli więc w aplikacjach na wizualne aspekty zwracacie uwagę w drugiej kolejności, grę z tego wpisu śmiało możemy Wam polecić.

Produkcję z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Można pobrać ją zupełnie za darmo. Jeżeli nasza rekomendacja Wam nie wystarcza, popatrzcie, jakie oceny zostawili opisywanej grze pozostali użytkownicy sklepu dla Androidowców.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button