Bus Parking 3D – parkowanie autobusem wcale nie jest takie proste

Dobrze radzisz sobie z parkowaniem tradycyjnymi samochodami?Lubisz wszelkiego rodzaju wyzwania? Popularna w ostatnim czasie gra mobilna „Bus Parking 3D” powinna zatem sprostać Twoim wymaganiom i znaleźć się na dłużej w smartfonie z Androidem.

Parkowanie zwykłym samochodem nie jest wcale prostym zadaniem, o czym pewnie wielu z Was mogło się już nieraz przekonać. Manewrowanie autobusem jest jednak jeszcze gorsze, gdyż pojazdy do przewożenia ludzi są z reguły zdecydowanie dłuższe od zwykłej „osobówki”, przez co niekiedy trzeba nieźle namachać się w nich kierownicą, by znaleźć się na wybranej przez nas miejscówce.

Autorzy gry Bus Parking 3D przygotowali w swoim produkcie mobilnym kilkadziesiąt leveli. W każdym z nich musimy zaparkować w innym miejscu, wykorzystując przy tym różne metody. Pierwsze z misji nie należą do bardzo wymagających, bowiem powstały one głównie po to, by zapoznać nas z systemem sterowania. Z biegiem czasu robi się jednak coraz trudniej, co powinno spodobać się bardziej wymagającym graczom.

Sterowanie w opisywanej produkcji odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Do naszej dyspozycji oddana zostaje wirtualna kierownica, dwa pedały (hamulec i gaz) oraz dźwigienka pozwalająca nam decydować o tym, czy chcemy jechać do przodu, czy to tyłu. Musimy przyznać, że podczas pierwszych prób parkowania mieliśmy niemałe problemy z przyzwyczajeniem się do sposobu kierowania autobusem. Po jakimś czasie jednak do niego przywykliśmy i – szczerze mówiąc – bardzo przypadł nam do gustu.

Oprawa graficzna w Bus Parking 3D nie stoi na najwyższym poziomie, ale jej niedoskonałość nie razi też przesadnie w oczy. Jeżeli więc w aplikacjach na wizualne aspekty zwracacie uwagę w drugiej kolejności, grę z tego wpisu śmiało możemy Wam polecić.

Produkcję z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Można pobrać ją zupełnie za darmo. Jeżeli nasza rekomendacja Wam nie wystarcza, popatrzcie, jakie oceny zostawili opisywanej grze pozostali użytkownicy sklepu dla Androidowców.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close