Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #121

Reklamy banków na każdym kroku mówią nam o tym, jak dobrze jest oszczędzać, przenosić konta i „trzymać” kasę na wysokim procencie. Nie będziemy zaglądać Wam w salda, ale jeżeli faktycznie lubicie ciułać zarobione pieniążki, dobrze trafiliście. W dzisiejszym odcinku Androidowych Okazji znajdziecie mnóstwo przecenionych gier, dzięki którym oszczędzicie nawet kilkadziesiąt złotych! To taka smartfonowa lokata!

This War of Mine

Nasze zastawienie rozpoczynamy prawdziwą perełką. I to prosto z Polski, a dokładniej z Warszawy. Dzieło studia 11bit zadebiutowało na urządzeniach mobilnych stosunkowo niedawno, patrząc na premiery na PC-ach. Nie zmienia to jednak absolutnie faktu, że 60% przecena jest godna uwagi!

This War of Mine to gra wojenna, ale zdecydowanie inna od tych, do jakich przywykliśmy. Przede wszystkim – nie wcielamy się tutaj w żołnierzy, a zwykłych cywilów, którzy próbują przetrwać w trudnym otoczeniu. Musimy zbierać zapasy jedzenia, rekrutować nowych sprzymierzeńców i zdobywać broń w celach obronnych. Innymi słowy, próbujemy stworzyć społeczność ocalałych ludzi.

Pobierając This War of Mine, możecie liczyć na godziny dobrej zabawy. Gierka nie oferuje wielu trybów rozgrywki, ale zdecydowanie potrafi zabić mnóstwo wolnego czasu. Aha, no i spójrzcie tylko na screen – This War of Mine prezentuje się po prostu wyśmienicie. Aż chce się powiedzieć: Polak potrafi!

Pobierz This War of Mine za 19,99 PLN w Google Play.

SHADOWGUN

Było trochę łagodniej, a teraz czas uderzyć pełną parą! SHADOWGUN to nie gra dla mięczaków. To typowa strzelanka, w której zabijamy hordy przeciwników i staramy się ukończyć wszystkie przygotowane misje. Zadań do wykonania jest mnóstwo, dzięki czemu narzekanie na nudę można w tym przypadku uznać za całkowitą fanaberię.

W SHADOWGUN czekają na Was walki z podrzędnymi rywalami, ale nie zabrakło też miejsca dla potężnych i bardzo silnych bossów. Wybór broni jest bardziej niż zadowalający, a wirtualne miejscówki wyglądają tak, jak przygotowane z myślą o konsolach, a nie tabletach czy smartfonach.

Twórcy opisywanej gierki ciągle ją aktualizują, dodając ekwipunek i levele. To kolejny powód, który powinien przekonać Was, że promocja na SHADOWGUN to niezwykła okazja i nie powinno się jej ignorować.

Pobierz SHADOWGUN za 9,56 PLN w Google Play.

The Tiny Bang Story

Przepiękna przygodówka point and click, której akcja rozgrywa się na malutkiej, mobilnej planecie. Pewnego dnia wspomniany obiekt zostaje zniszczony przez asteroidę, a my – jako gracze – musimy przywrócić jej ponadprzeciętny wygląd.

Produkcja The Tiny Bang Story została podzielona na kilka rozdziałów. W każdym z nich rozwiązujemy bardzo liczne zagadki, rozmawiamy z innymi bohaterami i tak dalej. Nie jest to wyjątkowo trudna gierka, ale można z całą pewnością polecić ją każdemu, kto szuka czegoś idealnego na odmóżdżenie.

O grafice już wspomnieliśmy, ale warto napisać jeszcze co nieco o dźwiękach. The Tiny Bang Story to prawdziwa muzyczna uczta dla naszych uszu. Podczas rozgrywki soundtrack ani przez chwilę nie wydaje się monotonny, dlatego słucha się go z miłą chęcią i można go bez wątpienia nazwać ogromną zaletą.

Pobierz The Tiny Bang Story za 7,00 PLN w Google Play.

GTA: Liberty City Stories

Niespodzianka! Jak widzicie, warto z nami wytrwać do samego końca. Oto druga przeceniona perełka tego tygodnia. GTA: Liberty City Stories to produkcja, która opowiada nam o czasach rozgrywanych przed losami z GTA III. Bohaterem fabuły jest Toni Cipriani, a naszym celem – wykonywanie gangsterskich, niebezpiecznych misji.

Widać, że GTA: Liberty City Stories powstało z myślą o przenośnych urządzeniach i ma już swoje latka. Nie znajdziecie tutaj wypasionej oprawy audiowizualnej, ale jeżeli absolutnie nie jest to dla Was priorytet – możecie już teraz cieszyć się na myśl o spędzeniu kilku godzin w Liberty City!

GTA: Liberty City Stories pozwala nam na grę na kilku sprzętach. Możemy zatem jedną misję ukończyć na smartfonie, a następną – na tablecie. Synchronizacja działa świetnie nie można się do niej w żaden sposób przyczepić.

Pobierz GTA: Liberty City Stories  za 2o,00 PLN w Google Play.

Lara Croft GO

Na koniec coś dla miłośników Tomb Raidera. Lara Croft GO to gierka zręcznościowo-logiczna, w której kierujemy słynną panią archeolog. W każdej planszy musimy dotrzeć do mety, omijając po drodze przeróżne przeszkadzajki.

Twórcy Lara Croft GO popisali się umiejętnościami graficznymi. Niestety, nie mamy tutaj zbyt wiele leveli, co chyba jest największą wadą opisywanego tytułu.

Teraźniejszą zaletą jest natomiast cena. Lara Croft GO przeceniono aż o 80%. Spieszcie się, bo nie na co dzień ta apka jest wyceniona na nieco ponad 5 złotych!

Pobierz Lara Croft GO za 5,54 PLN w Google Play.

Dotrwaliście do końca? W takim razie zróbcie sobie prezent i kupcie jakąś wyprzedawaną gierkę. Może bardzo uszczuplicie swój budżet, ale co tam! Raz się żyje! Aha, i pamiętajcie, że wieczorem kolejny AppSale z przecenami na iOS-a.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button