AppSale – promocje w AppStore #163

Witajcie! Ta niedziela to dla jednych koniec ferii, dla drugich natomiast miły ich początek. Niezależnie od tego, w której grupie się znajdujecie, na Waszych ,,ajfonach” z pewnością przydadzą się gierki, które umilą oczekiwanie na kolejną lekcję, bądź… oczekiwanie w kolejce na stoku :)

Oto propozycje na dziś: Dracula Twins (przecena z $1,99 na zero), Fallman (przecena z $1,99 na zero), Trucks and Shadows (przecena z $1,99 na zero), oraz Bamba (przecena z $1,99 na zero). Po pobraniu wszystkich gier można zaoszczędzić około 30 złotych :)

Dracula Twins

Dracula Twins to bardzo przyjemna gra zręcznościowa, w której grafika została dopracowana w taki sposób, by przypominać nam stare czasy, kiedy to w tego typu gierki pykaliśmy na małych konsolkach.

Zręcznościówka wymaga od gracza sprytu i szybkiej reakcji. Nie mogę powiedzieć, by było łatwo – zabijanie zombiaków, skakanie po platformach i unikanie przeszkód stanowi nie lada wyzwanie.

Zważając na to, że musimy zbierać czaszki w celu nabrania amunicji, monet i specjalnych tarcz ochronnych umożliwiających awans do kolejnych poziomów.

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Fallman

wef

Fallman to fajna gra na kibelkowe posiedzenie. W apce wcielamy się w rolę faceta skaczącego na trampolinie i wykonującego różnego rodzaju fikołki.

Za swoje osiągnięcia otrzymujemy punkty, dzięki którym z kolei możemy odblokowywać nowe achievementsy, triki, plansze itp.

wfewefe

Opisywana produkcja to miła, lekka i przyjemna zabawa, w której można spędzić 5 jak i 50 minut. Osobiście przetestowałam i polecam :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Trucks and Shadows

Macie pod swoimi skrzydłami jakieś maluchy? Jeżeli tak, z pewnością zachwycicie ich (szczególnie męską część) aplikacją mobilną, w której główną rolę odgrywają pojazdy.

Celem gracza w Trucks and Shadows jest takie dopasowywanie wehikułów do cieni, by jedne pokryły się z drugimi i wypełniły całą planszę.

Nie ma żadnych negatywnych skutków niepowodzeń, więc dziecko może bawić się do woli, nie martwiąc rodzica mikropłatnościami ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Bamba

efeq

Bamba to genialna zręcznościowa gra, w której wcielamy się w rolę cyrkowca, który śmiga na jednokołowym rowerze. Co więcej – jeździ na nim na wysokości.

Do naszych zadań będzie należało pokonywanie kolejnych poziomów, w tym ruchomych przeszkód i własnej słabości, jaką jest niecierpliwość.

wefwfe

Musimy bowiem wytrzymać pewien cykl ruchów przez wyznaczony na zegarze czas. Jeżeli nam się uda, szybko przechodzimy dalej. Jeśli nie, szybko możemy się tego nauczyć :)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button