Circles – zręcznościówka dla cierpliwych i bystrych oczu

Jeżeli przepadacie za grami mobilnymi świetnie sprawdzającymi się na kibelku, czy w kolejce do lekarza, koniecznie powinniście przetestować Circles – apkę autorstwa polskiego studia, która to znalazła się wśród kilkunastu najlepszych nowości AppStore tego tygodnia ;)

fw

Wygląda banalnie, prawda? Nic bardziej mylnego. Minimalistyczna grafika ma tylko perfidnie oszukać oczy gracza, by ten popadł w miły klimat i… przestał myśleć! :P

Zadaniem gracza jest obrona krążków (obręczy) za wszelką cenę. Środek naszych obręczy jest niebieski. Oznacza to, że mamy w swoim zapasie pewną ilość ,,markera”, który zabezpiecza brzegu koła przed atakiem kulek.

efewef

Kulki pędzą w naszą stronę z różnych kierunków. Musimy tak obmyślić swoją strategię, by po pierwsze nie zabrakło nam mazaka na inne przeszkadzajki (jak przeszkadzajka dotknie linii, ta znika i wraca do nas w postaci niebieskiej mazi), a po drugie – by zapanować nad tym, co dzieje się dookoła nas.

Piłki są różnego rozmiaru i pędzą w naszą stronę z różną prędkością. Oznacza to tyle, że nie możemy pozwolić sobie na pomyłkę. Okej – możemy, ale może to szybko obrócić sobie przeciw nam.

efew

Jeżeli macie chęć na dobrą zabawę, a dodatkowo jesteście patriotami, pobierajcie. Zabawa fajna i autorstwa naszych rodaków :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button