Endless Road – samochodówka z niekończącą się trasą

Zastanawiacie się czasem, z jakiego powodu niektóre gierki trafiają do polecanych, mimo że inne mają podobne do ich oceny? Zwykle staramy się zwracać uwagę na produkcje, których do tej pory nie mieliśmy przyjemności testować, a te uraczyły nas swoją innowacyjnością. W tym wpisie poznacie Endless Road – samochodówkę od Chillingo, która nie tylko jest inna niż wszystkie inne – jest po prostu genialna.

Z pozoru prosty pomysł twórców okazał się strzałem w dziesiątkę. W grze mamy do pokonania różne plansze. Jedna od drugiej różni się ilością przeszkód i zmniejszającym się czasem na reakcję. Ale nie w tym rzecz. Oprawa wizualna aplikacji jest tak rewelacyjna, że od samego patrzenia robi się człowiekowi przyjemnie.

Sterujemy małym samochodzikiem na ruchomej trasie. Musimy jechać z określoną prędkością, by droga za nami nas nie dogoniła. Jeżeli zbyt mocno zwolnimy (na przykład poprzez wjechanie na specjalne progi), możemy spotkać się z problemami. Trasa nas pochłonie i będziemy zmuszeni zaczynać wszystko od nowa.

Swój wehikuł możemy ulepszać na różne sposoby. Kupujemy zarówno ulepszenia na stałe, jak również power-upy jednokrotnego użytku. Wśród nich znajdą się rakiety, które niszczą inne pojazdy, specjalne, podwójne skoki itp. Zarobione podczas jazdy monety wydajemy w garażu na dowolne cele.

Jeżeli nie macie na swoich urządzeniach Endless Road, natychmiast nadróbcie zaległości. Ta gra to prawdziwy pożeracz czasu!

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close