Endless Road – samochodówka z niekończącą się trasą

Zastanawiacie się czasem, z jakiego powodu niektóre gierki trafiają do polecanych, mimo że inne mają podobne do ich oceny? Zwykle staramy się zwracać uwagę na produkcje, których do tej pory nie mieliśmy przyjemności testować, a te uraczyły nas swoją innowacyjnością. W tym wpisie poznacie Endless Road – samochodówkę od Chillingo, która nie tylko jest inna niż wszystkie inne – jest po prostu genialna.

Z pozoru prosty pomysł twórców okazał się strzałem w dziesiątkę. W grze mamy do pokonania różne plansze. Jedna od drugiej różni się ilością przeszkód i zmniejszającym się czasem na reakcję. Ale nie w tym rzecz. Oprawa wizualna aplikacji jest tak rewelacyjna, że od samego patrzenia robi się człowiekowi przyjemnie.

Sterujemy małym samochodzikiem na ruchomej trasie. Musimy jechać z określoną prędkością, by droga za nami nas nie dogoniła. Jeżeli zbyt mocno zwolnimy (na przykład poprzez wjechanie na specjalne progi), możemy spotkać się z problemami. Trasa nas pochłonie i będziemy zmuszeni zaczynać wszystko od nowa.

Swój wehikuł możemy ulepszać na różne sposoby. Kupujemy zarówno ulepszenia na stałe, jak również power-upy jednokrotnego użytku. Wśród nich znajdą się rakiety, które niszczą inne pojazdy, specjalne, podwójne skoki itp. Zarobione podczas jazdy monety wydajemy w garażu na dowolne cele.

Jeżeli nie macie na swoich urządzeniach Endless Road, natychmiast nadróbcie zaległości. Ta gra to prawdziwy pożeracz czasu!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button