Order Up!! To Go – zostań szefem niezdrowej kuchni

Order Up!! To Go to gra od Chillingo, w której okupujemy jedną z przydrożnych budek z niezdrowym jedzeniem. Po wybraniu odpowiedniego kucharza (kobiety, bądź mężczyzny), przychodzi nam rozpocząć swoją przygodę z hamburgerami.

Jak to zwykle bywa na początku kucharskiej kariery, biały kitelek i dziwne nakrycie głowy ląduje w fast foodzie. Po kilku prawidłowo wykonanych zleceniach istnieje szansa na awans. W konsekwencji szybciej niż się można spodziewać, grzeje się miejsce w wielkiej knajpie pełnej wystawnych potraw.

Identycznie jest w opisywanej aplikacji. Pomijając kolejne szczeble kariery, sama oprawa aplikacji jest bardzo przyjemna dla zmysłów. Przede wszystkim wszystkie czynności wykonujemy za pomocą gestów. Nie wystarcza kliknięcie na kotleta, a następnie na sałatę. Wszystko trzeba przypilnować, mieszcząc się w wyznaczonych ramach. W grze nie ma czasu na podrapanie się po nosie. Jak nie przekręcenie kotleta na drugą stronę, to szatkowanie pomidora, jak nie szatkowanie pomidora, to smażenie frytek na odpowiedni kolor.

Na początku nie zarabiamy dużo – 4 dolary to wszystko, co możemy otrzymać za kanapkę, frytki i napój. Z czasem jednak, kiedy menu będzie się powiększać, a gości przybywać, będziemy mogli liczyć na porządne napiwki (oczywiście stosowne do naszej pracy).

Co się stanie, gdy podamy klientowi spalone frytki, bądź zbyt mocno przypieczone mięso? Nie będzie zadowolony i prawdopodobnie więcej do nas nie wróci. Dodatkowo zrobi nam taką renomę, jakiej w życiu byśmy nie chcieli. Podsumowanie? Trzeba się porządnie starać! Polecam – fajna zabawa ;)

Item not available.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button