Piano Tiles 2 – pokaż grajku na co Cię stać!

Piano Tiles 2 a dokładniej Piano Tiles 2 (Don’t Tap The White Tile 2), to świetna gra zręcznościowa, w której staramy się wcielić w rolę profesjonalnego muzyka. Naszym zadaniem jest takie granie na fortepianie (oczywiście tym wirtualnym), by systematycznie podnosić swój poziom zaawansowania i w końcu stać się mistrzem (przynajmniej dla innych graczy).

wfe

Przechodząc do rzeczy – pierwszą i najważniejszą rzeczą przed podejściem do gry jest porządne rozgrzanie palców :P Te bowiem pełnią ogromną rolę w zabawie. To dzięki nim jesteśmy w stanie grać odpowiednie dźwięki (a raczej uderzać w prawidłowe klawisze).

Sposób sterowania (gry na fortepianie) jest zróżnicowany. Oczywiście dotykamy tylko czarnych pól, lecz jak szybko zdążymy zauważyć, pojawią się dziwne, podłużne klawisze, które należy przytrzymać do momentu przejścia z granatu do błękitu.

fewf

Jeden fałszywy ruch (pacnięcie w białe pole, bądź ominięcie czarnego) powoduje, że nasza gra dobiega końca. Każdy utwór możemy zagrać dowolną ilość razy, chociaż nasze życia są ograniczone (musimy czekać, obejrzeć reklamy, bądź wykupić sobie pakiet).

Za swoje działania zostajemy oceniani. Czasem dostajemy jedną odznakę, czasem dwie, a zdarza się również że i trzy. Jak dostaniemy koronę, będziemy mogli sobie pogratulować :)

rg

Im więcej gramy, tym więcej punktów zbieramy. Im więcej punków znajduje się na naszym koncie, tym szybciej przechodzimy na wyższy poziom, odblokowujemy nowe utwory i otwieramy przed sobą następne drzwi do wirtualnej kariery grajka ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button