Top Gear: Where’s Stig? HD, czyli szukajcie, aż znajdziecie

Pamiętacie grę ,,Gdzie jest Wally?”? Co powiecie na grę, która oparta jest na podobnej fabule i w dodatku możecie ją mieć zawsze przy sobie, bo jest stworzona na Wasze urządzenia?

gear2

Podobnie jak w przytoczonej wyżej grze o Wallym, naszym zadaniem w Where’s Stig jest poszukiwanie na planszy różnych przedmiotów. Początkowo na ekranie wyświetla nam się lotnisko z gapiami i przeróżnymi maszynami. Na tej zatłoczonej przestrzeni musimy znaleźć określone fanty, które widoczne są na pasku z prawej strony.

gear3

Gdy uda nam się wyszukać chociaż jeden przedmiot, na jego miejsce automatycznie wskakuje kolejny. Wypatrujemy ludzi, hamburgerów, dynamitów, puszek, lekarzy, pojazdy i inne suveniry.

Ciekawą rzeczą jest wprowadzenie pewnego utrudnienia, polegającego na tym, że znalezione fanty nie znikają z planszy – pozostają na niej ,,uprzykrzając” nam dalsze wertowanie zbiegowiska.

gear4

Aplikacja jest bardzo ładnie wykonana, szata graficzna jest na wysokim poziomie, efekty dźwiękowe również.

Jedynym minusem są wyświetlane co jakiś czas reklamy – niestety nie zakamuflowane pod grą, a wpadające na ekran, dzięki czemu, aby powrócić do zabawy, musimy wysilić się na kliknięcie krzyżyka.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button