Wall – ściana płaczu?

60a2e75f-d1e5-4564-a3d5-2ac1aae7dca0To specjalna aplikacja dla osób zorganizowanych i ekonomicznych. Jeżeli lubisz mieć kontrolę nad wydawanymi pieniędzmi i chcesz dokładnie kontrolować swój budżet to jest to gadżet przygotowany z myślą o Tobie!

Rzeszowski DreamTeam to grupa polskich programistów tworzących różnorodne aplikacje dostępne na Windows’a Phone. Tym razem chcą dopomóc społeczeństwu w walce z odwiecznym dylematem :”czy starczy pieniędzy do końca miesiąca?”

Wall to inaczej mówiąc multimedialny portfel na naszym telefonie. Służy do podliczania wydanej kasy i pomaga uporać się z licznymi wydatkami. Po włączeniu aplikacji naszym oczom ukazują się cztery kolorowe ikonki z napisami : posiłki, transport, rozrywka, inne… . Po kliknięciu w wybrany kwadrat możemy wpisać ile złotych wydaliśmy na określoną rzecz albo też odjąć, jeżeli udało nam się coś zaoszczędzić czy po prostu się pomyliliśmy. Przycisk „zerknij” przedstawia nam określoną kwotę, którą sami wprowadziliśmy.

Kolejnym etapem są „szczegóły”. Jest to opcja, która podsumowuje dane ze wszystkich kategorii oraz określa ogólną sumę wydanych złotych. Jeżeli miesiąc dobiega końca a naszym oczom ukazuje się kolejna wypłata, nasz licznik możemy wyzerować i zacząć kalkulować od nowa.

Grafika aplikacji jest w bardzo nowoczesnym i przyjemnym stylu. Ważna jest tutaj także czytelność i łatwość obsługi, co jest ważnym elementem podczas prowadzenia takiego dziennika.

Tak jak wspominałam jest to ewidentnie aplikacja dla osób przedsiębiorczych i chcących skrupulatnie kontrolować swoje wydatki. Z pewnością jest to bardzo pomocna rzecz ale przyznajmy szczerze, po czasie mało komu będzie się chciało nadal prowadzić taki dokładny dzienniczek. Śmiem jednak twierdzić, że z taką pożyteczną aplikacją wielu osobom będzie się żyło trochę lepiej.

Ocena : 7/10. 

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button