Anti -Mosquito – aplikacja przeciwko komar…niczemu

Gdybyśmy zapytali Was, czego najbardziej nie lubicie latem, duża część z Was z pewnością odpowiedziałaby, że komarów. Nic więc dziwnego, że ludzie już od dawien dawna głowią się, coby tu zrobić, aby irytujących krwiolubnych owadów nie było. Jeden z producentów aplikacji ostatnio myślał, że odkrył Amerykę, tworząc narzędzie mobilne do odstraszania komarów. Po przetestowaniu programu Anti-Mosquito wiem jednak, że nic z jego starań nie wyszło.

Opisywany program przedstawiany jest w AppStore jako skuteczny odstraszacz komarów. Mimo że narzędzi tego typu powstało już całkiem sporo, pogryziona przez wiele owadów, postanowiłam spróbować kolejnego mobilnego wynalazku, licząc na to, iż tym razem znalazłam coś efektywnego. Niestety, po raz kolejny się zawiodłam.

Aplikacja działa w prosty sposób. Wybieramy jedną z trzech opcji nadawania częstotliwości, a następnie naciskamy przycisk  z komarem, by aktywować narzędzie. Jak już wspomniałam, po aktywacji niewiele się zmienia. Przynajmniej nie w naszym otoczeniu.

Oczywiście, po naciśnięciu wspomnianego przycisku iPhone wydaje pewne charakterystyczne dźwięki. W żaden sposób nie odstraszają one jednak komarów, a przecież właśnie to powinny robić. Testowałam aplikację zarówno w warunkach, gdzie komarów jest bardzo dużo, jak i w domu. W żadnym z przypadków, Anti-Mosquito nie zadziałało tak, jak powinno. A szkoda, bo zapowiadało się bardzo dobrze…

Anti-Mosquito do pobrania za darmo z AppStore

Ocena AppsBlog: 1/10 (bo nasza skala nie przewiduje zer)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button