Happy Studio – aplikacja mobilna od McDonald’s

Jeżeli Wasze dzieci lub Wy sami (;)) lubicie od czasu do czasu zjeść coś w McDonald’sie, aplikacja z tego wpisu powinna Was zainteresować. Happy Studio to program mobilny przygotowany z myślą o najmłodszych klientach znanej na całym świecie sieci restauracji fast-foodowych. Co oferuje swoim użytkownikom? O tym w dalszej części tego wpisu.

Przy pierwszym uruchomieniu programu jesteśmy proszeni o założenie konta. Najpierw wymyślamy sobie login, a później wpisujemy e-mail rodzica. Bez akceptacji ze strony osoby pełnoletniej nie jest możliwe korzystanie z aplikacji. Wprawdzie nie wydaje mi się, by któreś dziecko faktycznie zdecydowało się na podanie prawdziwego adresu e-mailowego rodzica, ale cóż, brawo dla McDonalds’a za to, że pomyślał o tego typu zabezpieczeniach.

Kiedy już przejdziemy przez trwający kilka minut proces rejestracyjny, możemy korzystać z wszystkich funkcji dostępnych w Happy Studio. Można znaleźć tu mnóstwo gier, dzięki którym miło spędza się wolny czas, a także innych ciekawych dodatków związanych z restauracjami McDonald’s.

Poza kolorowankami, opisywana aplikacja oferuje gry związane z aktualną ofertą Happy Meal, czyli zestawów dla dzieci. Obecnie można w aplikacji nieco zabawić się ze smerfumi, gdyż to właśnie zabawki z ich podobiznami dostają dzieci obecnie zabawki w popularnym „Mc’u”.

Korzystanie z programu, jak przystało na coś dla dzieci, jest banalnie proste. Wszystko, rzecz jasna, po polsku, co jest sporym plusem. Jeśli chodzi o efekty audiowizualne, naprawdę McDonald’s odwalił kawał dobrej roboty.

Happy Studio do pobrania z AppStore

Ocena AppsBlog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button