Czółko – nowe dzieło twórców 96%!

Nigdy nie przepadałam za mobilnymi grami zespołowymi. Kalambury, państwa miasta – to rozumiem, ale żeby smartfon był w centrum zainteresowania wielu osób? Okazało się, że jest to możliwe – co więcej – Czółko to doskonały pomysł na zabawę podczas domówki, czy pidżama party :)

wrf

Czółko to nowa gra autorów produkcji 96% po polsku. Wspomniana apka okazała się być strzałem w dziesiątkę – śmiem twierdzić, że właśnie opisuję sukces jej następczyni :)

Jedno jest pewne – grać możemy w każdym miejscu, o każdej porze i z dowolnym znajomym/grupą znajomych. Lepiej – bawimy się w 100% w języku polskim.

Do wyboru dostajemy 3 tryby zabawy: pokazywanie, opowiadanie i nucenie. Po kliknięciu w określoną dziedzinę (zwierzęta, filmy, zgadnij co to?, Polska, postacie fikcyjne, geografia, jedzenie i napoje itp.) wstawiamy smartfona na swojej głowie. Osoby, które z nami grają mają za zadanie – zależnie od trybu – opowiedzieć nam to, co jest napisane na wyświetlaczu w taki sposób, by nie wypowiedzieć magicznych słów określających hasło.

wffw

Podobnie sprawa ma się w przypadku pokazywania i nucenia – osoba która trzyma telefon na głowie, czy też nad głową musi zgadnąć co jest napisane na ekranie.

Jeśli znajomi stwierdzą, że nam się udało, kiwamy telefonem w dół, robiąc swego rodzaju ukłon. Jeżeli się poddajemy, pacamy palcem w ekran.

Gramy tak długo, aż nie otrzymamy podsumowania zagadek. Jak zapewne się domyślacie, zabawa może trwać wieczność, bo do odgadnięcia jest ponad 4500 haseł.

I tutaj mała uwaga. Autorzy twierdzą, że oferują 18 kategorii. Okej – teoretycznie tak jest, chociaż tylko 8 jest nieograniczona. Co jakiś czas mamy okazję na wypróbowanie innych kategorii (np. 18+, zawody, WTF itp.) po obejrzeniu 2 reklam. Niestety, dziennie mamy ograniczoną ilość sponsorowanych filmików do obejrzenia :(

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button