Cooking Mama Let’s Cook – sztuka gotowania dla najmłodszych (PL)

Cooking Mama Let’s Cook to fantastyczna gra logiczno-zręcznościowa dla dzieci i dorosłych. Co prawda, autorzy dedykują apkę najmłodszym, lecz jako osoba już porządnie po 18-nastce, spędziłam na wirtualnym gotowaniu wiele godzin :)

efcew

Aplikacja przede wszystkim dostępna jest w języku polskim, więc będzie wielkim autem dla maluchów. Dzieci będą szkolić się z tworzenia kolejnych dań, nie zastanawiając się dodatkowo nad rozszyfrowywaniem angielskich słówek.

W grze mamy do wykonania pewne misje. Działamy po kolei. Możemy zacząć od ćwiczeń, bądź podejść do zadania od razu. Sugeruję zapoznanie się najpierw z podstawami, by później nie spalić kotleta w ostatniej fazie przygotowywania dania dla spragnionego taty.

efqe

Wśród misji znajdzie się: przygotowywanie potraw, próbowanie ich wirtualnym widelcem, bądź poczęstowanie taty, a także odblokowanie kolejnych składników, czy dań.

Cóż – nie liczcie na to, że będzie łatwo. Ta gra tylko wygląda niewinnie i przyjemnie. To w praktyce zło wcielone, które potrafi wyprowadzić  z równowagi :) Za każdy poziom możemy otrzymać od jednej do trzech gwiazdek, a następnie zsumowane noty zostają nam przekazane jako wynik całego przedsięwzięcia.

qefqef

Graficznie apka prezentuje się bardzo ciekawie, przez co z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym (i tym trochę starszym). Stawiam, że w większości Cooking Mama zainteresują się dziewczynki, ale chłopcy zdecydowanie również nie pożałują ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Cooking Mama: Let's cook!Office Create Corp.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button