Block it – co ta kulka?

No cóż – kolejny raz przychodzi mi opisywać grę studia Ketchapp. Ostatnio znani twórcy oferowali całkiem ciekawe produkcje (porównując z kilkoma poprzednimi dziełami). Jak będzie tym razem w przypadku Block it? Chciałabym napisać, że fenomenalnie.

qef

Jak sama nazwa wskazuje, naszym celem w zabawie jest blokowanie. Co blokujemy? Pewną niesforną piłkę, która pędzi jak poparzona po prostokątnej planszy. Problem w tym przypadku polega na tym, że dolny bok prostokąta jest wykreskowany, co oznacza dla nas mniej więcej tyle, że praktycznie nie istnieje.

Jedyną rzeczą, jaką posiadamy w walce jest ,,podłoga”, czyli czwarta część prostokąta, która po dotknięciu ekranu na ułamek sekundy pojawia się na planszy. Należy pacać więc dokładnie wtedy, kiedy wspomniana kulka ma zamiar dotknąć dolnej części ekranu.

qeeqf

Nie możemy działać zbyt szybko, ani zbyt wolno, bo jedno potknięcie powoduje przerwanie zabawy. Po kilkunastu minutach spędzonych w grze udało mi się osiągnąć wynik 14 punktów. Z dumą więc zajrzałam do globalnego rankingu w celu poprawienia humoru a tu okazało się, że zajmuję 303 356 miejsce :) Mało pocieszające, prawda?

Na dodatek w trakcie zabawy potrafią włączyć się perfidne reklamy. Można je wyłączyć klikając w krzyżyk. Chwilami jednak dostajemy szewskiej pasji, bo zamiast nieruchomego banneru, pojawia się filmik… Za 2 dolary można jednak skutecznie pozbyć się intruzów ;)

qdq

Czy warto pobrać apkę? To zostawiam już do Waszej oceny. Pobrać warto, ale czy zostanie z Wami na długo? Nie sądzę. Proponuję jednak postawić na testy :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button