AppSale – promocje w AppStore #162

Witajcie w 162 odcinku AppSale. Liczycie na dobre promocje? Nie zawiedziecie się :) Studio Toca Boca (tworzące gry dla najmłodszych), zaszalało i przeceniło prawie wszystkie swoje aplikacje. Otrzymacie więc wykaz produkcji, które świetnie sprawdzą się w rękach najmłodszych. Poza tym postaram się zaciekawić Was aplikacją do poprawy wyglądu twarzy, oraz jedną gierką przygodową.

Oto propozycje na dziś: Last City (przecena z $2,99 na zero), Relook (przecena z $3,99 na zero), oraz Toca Robot, Toca Store, Toca Kitchen i Toca House, które w sumie zostały przecenione z $12 na zero! :)

Last City

Last City to gra przygodowa z bardzo przyjemną dla oka grafiką. Wcielając się w rolę stworka (robota?) jeżdżącego na rolkach, poznajemy planszę, niszczymy przeciwników (wielkie pająko-roboty) i decydujemy o różnych istotnych sprawach.

Jeżeli lubicie ciekawe sterowanie i wyzwanie w temacie mobilnych aplikacji, koniecznie zaopatrzcie się w opisywany tytuł. Nie pożałujecie.

Warto się spieszyć, bowiem nie wiadomo kiedy cena wróci do normy. Szkoda by było pluć sobie w brodę z powodu lenistwa :)

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 

 

Relook

afea

Zdarza Wam się robić selfie i… wyrzucać je notorycznie do kosza z powodu zbyt widocznych cieni pod oczami, czerwonych wyprysków, czy dziwnych zmarszczek? Od teraz nie będziecie usuwać kompletnie nic :)

Aplikacja Relook to taki Photoshop, tylko skoncentrowany na twarzy. Ucząc się na wbudowanych w apkę twarzach, szybko można nabrać wprawy i doprowadzać swoje portrety do perfekcji :)

feadf

Relook zostanie ze mną na długo. Na zawsze! Po wieki! To majstersztyk w każdym calu – spieszcie się z pobieraniem!

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore.

 Toca Robot, Toca Store, Toca Kitchen, Toca House

fef

Jak już wspomniałam we wstępie, studio Toca Boca postanowiło przecenić większość swoich dzieł dla najmłodszych. Tym sposobem w dniu dzisiejszym pobierzemy takie cuda jak Toca Robot, Toca Store, Toca Kitchem, czy Toca House za darmochę, dając naszym dzieciom prawdziwą radość.

Maluchy w każdej chwili mogą do gry zaprosić rodziców, którzy sprytnie przemycą naukę w zabawie dla swoich pociech. Nie ma na co czekać.

Pobierz Toca Robot w AppStore (przecena z $1,99 na zero).

Pobierz Toca Store w AppStore (przecena z $1,99 na zero).

Pobierz Toca Kitchen w AppStore (przecena z $1,99 na zero).

Pobierz Toca House w AppStore (przecena z $1,99 na zero).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button