Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #120

Pewnie macie już przygotowane ubrania na sobotnią domówkę u znajomych, zrobiliście też zakupy w hipermarkecie, by nie ruszać się z domu i zrobiliście pranie, by nie trzeba było nic porządkować. Można więc powiedzieć, że jesteście gotowi na weekend. A, nie, jeszcze nie, bo przecież nie zajrzeliście jeszcze do Androidowych Okazji. Mamy dla Was piątkową porcję przecenionych tytułów, które z całą pewnością sprawią, iż nie będziecie mogli w wolne dni narzekać na jakąkolwiek nudę!

GTA: Chinatown Wars

W tym tygodniu nie mogliśmy rozpocząć inaczej, niż od przecenionego GTA. Huang Lee jest członkiem znanej rodziny gangsterskiej, a jego zadaniem jest pomszczenie zmarłego ojca, odzyskanie miecza należącego do jego pradziadów oraz zyskanie respektu „na dzielni”. Oczywiście, w tym wszystkim mamy mu pomóc, rozwiązując łatwiejsze bądź nieco trudniejsze misje.

W porównaniu z innymi tytułami z serii, GTA: Chinatown Wars charakteryzuje się grafiką ewidentnie przystosowaną do możliwości urządzeń mobilnych. Dzięki temu, że nie mamy w niej zbędnych upiększeń, można grać bez jakichkolwiek przycinek nawet na nieco słabszym sprzęcie.

Oczywiście, brak supernowoczesnego wyglądu nie idzie w parze z nieudaną rozgrywką. Chinatown Wars na pewno wciągnie Was na długie godziny, tak jak jej odpowiedniki z konsoli nowych generacji. Jak nie wierzycie, przekonacie się sami. Teraz można dorwać ten tytuł za niecałe 9 złotych, czyli o 60 procent mniej, niż dotychczas.

Pobierz GTA: Chinatown Wars za 9,99 PLN w Google Play.

A Tale of Survival

Pikselowa produkcja, przywołująca na myśl popularną niegdyś Tibię, to nic innego jak kolejny mobilny survival. Co najlepsze – przeceniony aż o 50 procent!

W A Tale of Survival gracz kieruje wirtualnym ludzikiem, który w pełnej dziczy jest zdany tylko na siebie, swoje umiejętności i dary natury. Musi zapewniać sobie pokarm, na przykład, łowiąc ryby oraz rąbać drewno mające wiele zastosowań. Wszystko to bez jakichkolwiek mikropłatności, a więc kupując grę raz, mamy dostęp do wszystkiego, co zostało w niej stworzone.

Przecena na ten tytuł ma potrwać jeszcze przez jakiś czas, ale musicie mieć świadomość, że autorzy mogą z tych planów w każdej chwili zrezygnować. Póki zatem jest okazja, korzystajcie i bawcie się dobrze… niczym Robinson Crusoe!

Pobierz A Tale of Survival za 3,58 PLN w Google Play.

Thomas Was Alone

Pisaliśmy o tym tytule już w ostatnim odcinku, ale promocja, która obniża cenę rewelacyjnej gry do niecałej złotówki nie może obejść się bez echa. Thomas Was Alone to przecież istny klasyk, jaki kojarzą zarówno miłośnicy zabawy na konsolach, jak i urządzeniach mobilnych.

Nie będziemy zbytnio przedłużać. W Thomas Was Alone kierujemy figurami geometrycznymi posiadającymi różne zdolności. Naszym celem jest wykorzystywanie tych rozmaitych talentów i przechodzenie z planszy do planszy. Smaczku dodaje rozgrywce fakt, iż jest ona wyposażona w niesamowicie fajną grafikę oraz ścieżkę dźwiękową z narratorem w roli głównej.

Wiecie, za ile można mieć teraz Thomasa w swoim smartfonie? Za zaledwie 60 groszy. Nawet jeżeli jesteście skąpcami, na pewno na taką okazję wygrzebiecie trochę miedziaków z portfela.

Pobierz Thomas Was Alone za 0,60 PLN w Google Play.

Cyto’s Puzzle Adventure

Macie ochotę na małe przypomnienie z lekcji biologii? Cyto’s Puzzle Adventure zabierze Was do świata komórek, gdzie przyjdzie Wam rozwiązywać całe mnóstwo skomplikowanych zagadek. Wierzcie lub nie – zabawa zabiera długie godziny i nie ma szans, by się znudziła po kilku chwilach!

W Cyto’s Puzzle Adventure czeka na gracza ponad 80 leveli do ukończenia. Każdy z nich prezentuje się znakomicie, bo jest kolorowy, pełno w nim rozmaitych elementów i – co najważniejsze – nigdy nie zdarza się trafić na tę samą zagadkę do rozwikłania!

Jeżeli lubicie grać ze słuchawkami w uszach, Cyto’s Puzzle Adventure szybko skradnie Wasze serca. Za soundtrack odpowiada tutaj kompozytor David Ari Leon. Znacie tego pana? Nie? W takim razie koniecznie musicie zagrać, na przykład, w hicior zatytułowany Contre Jour.

Cyto’s Puzzle Adventure kosztuje obecnie 50 procent mniej, niż na co dzień. Takiej przeceny nie można przegapić!

Pobierz Cyto’s Puzzle Adventur za 5,01 PLN w Google Play.

Życzymy Wam dobrego weekendu. To już – oczywiście – wszystko na dzisiaj. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić dzięki przecenionym produkcjom! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button