AppSale – promocje w AppStore #161

Witajcie ostatniego dnia stycznia 2016 roku. Zima prawdopodobnie już sobie poszła, ale to wcale nie oznacza, że mamy uciekać spod ciepłych kocyków, otuleni magią fantastycznych produkcji mobilnych. Dziś przygotowałam dla Was 3 gry, dzięki którym czas spędzony w telefonie nie będzie czasem straconym :)

Oto propozycje w 161 odcinku AppSale:  Sago Mini Babies (przecena z $2,99 na zero), Star Horizon (przecena z $3,99 na zero), oraz Hopping Ball (przecena z $0,99 na zero).

Sago Mini Babies 

Jeśli macie w swoim otoczeniu maluchy do 5 roku życia, pokażcie im koniecznie Sago Mini Babies. W grze dziecko będzie zajmowało się… dzieckiem (z tą tylko różnicą, że psiego, kociego, zajęczego, bądź ptasiego gatunku) :)

Aplikacja fantastycznie pokazuje świat z perspektywy malca. Opiekuńczy gracz musi być przygotowany na to, że będzie musiał karmić swoich podopiecznych, bawić się z nimi, podawać im butelki, czy po prostu zmieniać pieluchy!

Bierzcie apkę, póki jest darmowa. Sago Mini zawsze tworzy fantastyczne gry, więc z powodzeniem ta również może cieszyć się tym mianem.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Star Horizon

Jeżeli lubicie strzelanki i gry, w których ciągle coś się dzieje, koniecznie przetestujcie Star Horizon. Produkcja jest w 100% po polsku, co pozwala na swobodne poruszanie się w wirtualnej przestrzeni.

Gracz wciela się w pilota kosmicznego statku. Budzi się po długiej hibernacji i przy pomocy sztucznej inteligencji wypełnia kolejne misje, zbierając fanty na ulepszanie swojego wehikułu.

Do dyspozycji graczy oddano różne rodzaje broni i genialny sposób sterowania, który w tutorialu został mistrzowsko wbudowany. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam :)

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Hopping Ball

wfwefwe

Lubicie zręcznościówki? Jeśli tak, koniecznie pobierzcie na swoje smartfony Hopping Ball. Apka posiada wiele leveli, dzięki czemu nie martwić o to, że za chwilę nasza ulubiona rozrywka się skończy.

Naszym celem w zabawie jest takie wybicie piłki w powietrze, by ta uderzyła w żarówkę, wyłączając tym samym światło. Dobrze jest, gdy udaje nam się zgarnąć wszystkie fanty z planszy. Dzięki nim zdobywamy więcej punktów i możemy pozwolić sobie na więcej.

fe

W Hopping Ball oczywiście nie zabraknie przeszkadzajek. Wśród nich znajdują się ulubione przeze mnie lasery, które w kontakcie z piłką, palą ją totalnie. Na szczęście nie jesteśmy ograniczeni życiowo i możemy bawić się do upadłego ;)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button